İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

GoDaddy firmasından şikayetçiyim

Loi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
44
Bende namecheap den çok memnunum, iyinet kullanıcıları için özel kupon üretebilirmisiniz diye çok yazıştım ancak sonuç alamadım. NameCheap'i bizim webmasterlarımıza tanıtmak, webmasterlarımız adına iyi birşey olabilirdi.. Bu vesileyle kuponsuz tanısınlar o halde :)

T

themaniac

Misafir
hocam benim arkadasim Godaddy'den hosting reseller olmak icin para yatirdi. Ama yatirmadan oncede direk amerika'daki ofislerini aradi direk sahistan bilgi aldi.
Reseller icin para yatirdiktan sonra butun hersey degisti. Diyalogumuz asagida:
-istedigin fiyata satabilirsin hostinglerini.
Satin aldiktan sonra dediler ki
-en az bu fiyata satman lazim cunku bu Godaddy'nin hakki. geri kalan para senin.
-E kardesim siz bana istedigin fiyata satabilirsiniz dediniz bu muhabbet ne simdi?
-Godaddy bu sekilde calismaktadir.
-Madem boyleydi bastan soyleseydiniz ya. niye en basta hersey sinirsiz alip satabilirsiniz istediginiz fiyata dediniz.
-Evet dogru. istediginiz fiyata satabilirsiniz.
-Yani ben bedavaya da satabilecegimi soylediniz daha dun ama bedava verirsem o Godaddy'nin hakki dediginiz kisim benim cebimden cikacak yani.
-Aynen oyle
-Hay ben Godaddy'nin ..... Bi de buyuk firma olucaksiniz

Dedi ve kapatti. Ondan sonrada 1 ay bekledi para iadesi almak icin.
Sonrada gecti iste kendi hostingini kurdu IKRA Hosting'i.
Ve suanda gayet rahat. Yalansiz dolansiz is yapio

limitlerikaldir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam benim arkadasim Godaddy'den hosting reseller olmak icin para yatirdi. Ama yatirmadan oncede direk amerika'daki ofislerini aradi direk sahistan bilgi aldi.
Reseller icin para yatirdiktan sonra butun hersey degisti. Diyalogumuz asagida:
-istedigin fiyata satabilirsin hostinglerini.
Satin aldiktan sonra dediler ki
-en az bu fiyata satman lazim cunku bu Godaddy'nin hakki. geri kalan para senin.
-E kardesim siz bana istedigin fiyata satabilirsiniz dediniz bu muhabbet ne simdi?
-Godaddy bu sekilde calismaktadir.
-Madem boyleydi bastan soyleseydiniz ya. niye en basta hersey sinirsiz alip satabilirsiniz istediginiz fiyata dediniz.
-Evet dogru. istediginiz fiyata satabilirsiniz.
-Yani ben bedavaya da satabilecegimi soylediniz daha dun ama bedava verirsem o Godaddy'nin hakki dediginiz kisim benim cebimden cikacak yani.
-Aynen oyle
-Hay ben Godaddy'nin ..... Bi de buyuk firma olucaksiniz

Dedi ve kapatti. Ondan sonrada 1 ay bekledi para iadesi almak icin.
Sonrada gecti iste kendi hostingini kurdu IKRA Hosting'i.
Ve suanda gayet rahat. Yalansiz dolansiz is yapio
Değerli arkadaşlar,
Biz Türkiye içindeyiz.Siteniz türkçe ingilizce tercümesi yok.Müşterilerinizin hepsi türk.Amerika konumlu sunucu /reseller almaya ne gerek var.Türkiyede ucuza satan firmalar var.Önemli olan ucuz olması değil kaliteli olması.

Ucuz ve kaliteli diyorsan ; http://netinternet.com.tr
Yüksek kaliteli diyorsan ; http://sadecehosting.com
Ucuz ve kaliteli diyorsan : http://hostcini.com
Yüksek Kaliteli diyorsan : http://www.rh.com.tr

:alkış:

Bunları geçtim.Godaddy alanında üstün firmalardan biri.Güvenlik sertifikalarını Microsoft,Google gibi büyük kuruluşlar alıyor.Bende denedim gayet güvenli.Bir RapidSSL ile Geotrust ile kıyaslanamaz.Domain konusunda yaptıkları yolsuzlukları biliyorum.Ama şuan düzeldiklerini düşünüyorum 10 adet domainim orda.Adres bilgilerini doğru yazınca hiç kapatmadılar hiç uyarı mesajı almadım.

T

themaniac

Misafir
hocam hic bir seyi yanlis yapmayin sorun yok. bir aciginiz olmadikca gayet guzel ama bir gun geciktirin odemenizi vs hemen fiyat arttiriyorlar.
Ben arkadaslara uygun fiyat ve iyi hizmet diyorlarsa IKRA Hosting i denemelerini tavsiye ediyorum

z08g

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
geçmiş olsun, benimde godaddy hesabımda 12 adet domain barınmakta, 1 adet hosting mevcut. hiçbir sorun çıkarmadılar şuana kadar. ihs ve networksolutions ile de sorun yaşamadım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi