İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy satiyormu aracilikmi yapacak anlamadim

forro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaslar bir site yapmak istiyorum fakat alan adi benden once alinmis whois yapinca gordum suan godaddy de. zaten istedigim alan adina giris yapincada go daddy sayfasi cikiyor. ama domaini satiyormu anliyamadim

//Want to buy this domain? Our Domain Buy Service can help you get it.

yaziyor ve bu linke tiklayincada acilan sayfada aynen bunlar yaziyor

//We've seen it happen countless times: You come up with the perfect domain name for your personal or business use, only to find it's already registered to someone else! Another great //idea-gone!
//Until now. The world's largest domain registrar brings you Domain Buy Service. If it's for sale, we'll do everything we can to get it for you!
//Domain Buy Service: Just $69.99 per domain name + commission! *
//Our Professional Domain Buy Service provides personal Domain Agents who will:

// Complete a Certified Appraisal within 2 business days of service purchase.
//Attempt to contact current domain owner, to determine interest in selling their domain.
//Negotiate the sales price of your desired domain (if the owner is willing to sell their domain).
//Help facilitate the sales transaction (if a sales agreement is reached).

tam olarak ne dediklerini anlamadim benim adima domain sahibine ulasip aracilikmi yapacaklar. eger oyleyse domainin whois inden sahibi olarak godaddy gozukuyor zaten kendilerinde neyin araciligini yapacaklar.
yoksa ben mi yanlis anliyorum

Registrant:
GoDaddy.com, Inc.

14455 N. Hayden Rd Suite 226
Scottsdale, Arizona 85260
United States

Registered through: GoDaddy.com, Inc. (http://www.godaddy.com)
Domain Name: ********.COM
Created on: 08-Oct-00
Expires on: 08-Oct-19
Last Updated on: 02-Feb-10

Administrative Contact:
GoDaddy.com, Inc.
14455 N. Hayden Rd Suite 226
Scottsdale, Arizona 85260
United States

esg1

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Aracılık yapacağını söylüyor yani paranız boşa gidecektir.

swit35

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
domain baskasi tarafindan alindiginda da ayni seyi soyluyor, seninkinde google kendisi almis, eger odedigin ucret hoslarina giderse, domaini sana verirler!

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
godaddy de aratsana bi Premium domain olarak fiyatı çıkıyor olması lazım.

K1R1A1LM1AS

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Godaddy'nin Domain buy servisini bir kez kullanmıştım, ilk iki gün domainin yaklaşık ederini hesaplatıyorlar, sonra 3-5 gün boyunca domainin sahibi ile iletişim kurmayı deniyorlar, iletişim başarısız olursa paranızı iade ediyorlar, en azından bana iade ettiler.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5