İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Godaddy Tutarsızlığı ve Artık Yeter Dedirten Sorunlar

finalrender

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet, artık Goaddy denen illte şirketten bıköış durumdayım ve bu yazıyı birçok foruma gönderme kararı aldım, Godaddy hep sorun hep sorun,
öncelikle daha önce hosting için hostgator kullanıyordum, gayet memnundum, adamların cpaneli gayet şık ve kullanışlı, ayda bir ödem yaoıyordum, ama baştan domaini godaddy den aldığım için domainde hostingde aynı yerde olsun dedim sonradan goaddy e geçtim, geçmez olaydım, adamların online desteği bile yok, sorun çıkınca ingilizce mail yazıyorsun bir gün sonra cevap geliyo,
asıl sorunum ve beni şuan kanser olma aşamasına kadaaa getirten malesef, bu godaddy den verilen hostinge bağlı mail hesaplarının abuk sabuk çalışması, sistem kuaraken bana çektirmediği kalmadı en başta, nasıl mı, smtp nolarını gir, deneme amaili gönder bekle gitti, 10 dakka sonra tekrar dene giden bişey yok, allala noluyo azönce gidiyodu hadi netin altını üztüne getir saatlerce uğraş ara....... boşuna uğraşma dur, sorun ne scriptte nede sende, lanet olası godaddy nin smtp serverlarında evet,
bunu malesef uzun uğraşlar sonucu deneyerek öğrendim ve beyazlaşan saçlarım da cabası oldu,
adamlar 10 defa bu ne böyle dakkada bir smtp out nolarınımı değiştirecem dedim bana ne diyolar, pcnizin net bilmemne ayarlarına bakın, ne ilgisi var sorun sizin smtpoutta ahmaklarrr...
şirket hesabından outlook ile mail göndermeye çalışıyorum şuan ama gitmiyor
your server unexpectedly terminated connection hatası, çözümü yok, üç gün düzgün iki gün böyle, ne iştir anlamadım ve beni bukadar uğraştırdılar ya, paramla rezil olmak diye buna denir, sözözde dünyanın en köklü firması olackalar alanlarında, daha bi mail sunucusunu hlalledecek kudretleri yok ....nelerin, bırakın arkadaşlar, uğraşmayın bulaşmayın godaddy dene zımbırtıya daha çok şey yazacağım ama forumdan silecekler onun için ağır yazmak sitemiyorum ki ne kadar çok kişi okursa bunu okadar faydalı olu belki ........

T

themaniac

Misafir
arkadasim senin gibi bin kisi bile yazsa yarin yine gidip godaddy'den alan olur. Cunku millet isme bakiyor. Hatta ingilizcesi olmayanlar bile Godaddy'den aliyor bi sekilde.
Bende host isine baslamadan once Godaddy'den reseller olayim demistim ama adamlarin isi gucu uc kagit. hatta odeme yapmistim onu bile Amerikayi 2 kere aradiktan ve bir suru email gonderdikten sonra zar zor geri alabildim

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Godaddynin domaini iyidir hostingi kötüdür yıllardır bu böyle

finalrender

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Domain iyi olması ne farkeder, zaten domain iyi diye birşey olamaz ki, bir kere alınıp kayıt işlemini yönetiyolar, olay hostingde bitiyo, önemli olan hosting , artık enkısa zamanda godaddy den hesabımı iptal edeceğim, yaklaşık 8-9 aylık host ödemişiliğim var bunu ageri alabilirmiyim ona bakacağım...

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Ne alaka ,domanin firmalarıyla hiç sorun yaşamadınız galiba.Domaini yönlendirmede, domaini trasferde ,domaini yenilemede veya panel sorunlarında hatırlarsınız.

finalrender

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Haklısını ama host detayları yanında domain biraz devede kulak kalıyor, neyse birse domain sorunundan bahsetmişken godaddy de bundan da başım ağrımıştı bi ara, olay şu: godaddy nin domain yönlendirmelerini telekom mahkeme kararı ile yasaklamış, yani bir domaininiz var, başka bir domaine yönlendirme yapacaksanız bu olay godaddy de çalışmıyor, ama eskiden aynı youtube yasağını deliyormuş gibi proxylerden girince yönlendirme çalışıyor, accayiplikler diyarı sayın godaddy dünyası ne diyelim.....

finalrender

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah bu bob parsons denen adamın .................... yahu, çok özür dilerim ama artık godaddy de yaşadığım saçmalık abukluk ne varsa buraya yazacağım günü gününe, dün akşama kadar şirket mailinden outlook tan maili gönderemedim, bugün nasıl olduysa gitmiş kendi kendimne, arkadaşlar gördüğünüz üzere sorun bende değil, bu godaddy nin smtp out serveri bi çalışıyor bi çalışmıyor, ben ne anladım böyle servisten hizmetten, lanet olsun yahu.,

şimdide ftp ile 20 kb lık css dosyaysını upload etmeye çalışıyorum bi saattir nolduysa allahın 20 kb lık ....tan css dosyasını godaddy serverlerinde bulunnanan siteme upload edemiyoırum............ wallahi de billahi de sinirden monitörü klavyeyi parçalayacak durumdayı arladaşlarr...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5