İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

goddaddy

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bir sorayımda sonra host için felan çekmesin fazladan para.Bir kere başıma geldi yine gelmesini istemiyorum
resim1a.jpg

Sonrasında burdaki ayarlarla oynuyormuyuz ? 5 yıllık yazıyordu 1 yıllık yaptım.Host felan almak istemiyorum sadece domain alıcaz.Burda neleri değiştirmemiz gerekiyor
resim2c.jpg

Burdaki ayarlarda dogrumudur ?
resim3c.jpg

bilgi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
171
Resimler çok küçük,
En son ödeme kısmına geldiğinde sadece 1senelik domain yazsın, fazlası varsa sil gitsin...

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
resmi biraz büyülttüm şimdi takıldıgım noktalar burası

Bu 3 ünden hangisi işaretli olacak
1 mo: $4.99/mo (2 mo minimum required)
12 mo: $4.74/mo SAVE 5%
Match domain length SAVE 5-15% (discount taken in cart)

Bu ikisinden hangisi üşaretli olacak?

SHOW ME great deals on hosting, site builders, email and more!

No thanks. I'm ready to checkout.

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
domain ismini aratıyorsunya hiç bir yeri işaretlemeden en alttaki seçenekten devam ediyorsun continue no thanks checkout artık hangisi varsa domain sayfana gelince 9.99$ yazması lazım eğer yazmassa fazladan ürün seçmişin demektir o ürünleri remove diyip silebilirsin sonra domaini almadan önce promotion code yazan yer var oraya blogumdan :) bir kupon kodu gir ama aldığı şeyle aynı olsun kupon kodunun geçerliliği http://godaddypromotion.blogspot.com/ gdr0702y şu kodu yazarsan 7.29 mı 7.99 mı ne oluyor fiyatı com domainler için.

seslidostlukcom

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ozcan geç kaldın gitti 3 dolarcık boşa :)
Neys olayı çözdüm arkadaşlar şimdi geriye kaldı hostgator dan nasıl host alacağımız.Onuda çözdükmü tamamdır :)

efekentli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
hiçbişeyi işaretlemeden No thanks. I'm ready to checkout. (altta olur) kısmına gel, devam et.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5