İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gogle adsene telif hakli programlar

turgut66

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaslar google adsene basvurdum telif hakli programlar yüzünden kabul edilmedi...sitem bir forum sitesidir..

bakiyorum internette bir cok film,program,oyun,müzik,dizi forumlari var ve adsene reklamlari yayinliyorlar. ve icerikleridetelif hakki olan programlar..

Bu isi nasil yapiyorlar? baska bir site üzerinden adsene alip sonra kendi sitelerindemi yayinliyorlar? öyleyse bu yasak degilmi? yada bir süre sonra banlanmiyorlarmi? Ve bu sorunu nasil asarim..tüm bölümleri silmemmi gerekli?

Simdiden cevaplariniz ve yorumlariniz icin tesekkür ederim...:hmmm:

cepsisx

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşım telif haklarından dolayı kesinlikle onay vermezler bir çoğu birlikte çalışıp ortak kullanıyorlar tabii sonuç ban...

kuzgun

İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
255
öyle gördüğün siteleri google a şikayet edebilirsin, ama sitei iyi analiz et, freeware yazılımlası paylaşıyorlarsa bişey yapamazsın, benimde program sitem var adense'de kullanıyorum, bi sorun olmuyor...

buark9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
8
ilk başta benim sitede kabul edildi ama bir süre sonra ban. çünkü benm site full w.a.r.e.z :D gayet normal yani hatta başta nasıl kabul ettiler anlamadım :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5