İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gogle adsense hakkında bir soru

sonsuzluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
herkeze merhaba arkadaşlar şimdi benim şöyle bir sorunum war biraz saçma gelebilir baştan söyliyim
3 yıla aşkındır sanal alemdeyim bu 3 yıla aşkın süredir defalarca başka domainler adı altında adsense başvurusu yaptım fakat gelen cevap hiç degişmedi her seferinde hesap bilgileriniz sağlanmadıgı için başvurunuz kabul edilmemiştir dedi ama kayıt olurken hesap numarası falan sormadılar
şimdi bana bu durumu açıklıycak veyahut başvuru için yardımcı olacak bir arkadaş çıkarsa çok sevinirim herkeze iyi çalışmalar.......

...::LorD::...

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
başka domainler altında başvursanız da önemli olan gerçekçi adres bilgileri ve kimlik bilgileri vermek. son başvurduğum adsense 15 günde onaylandı. ayrıca başvuru da hesap numarası istemezler başvurunuz kabul edilirse hesap yönetiminde banka hesap numarası girilir. aynı adres bilgileriyle durmadan başvurursanız google sizi tanır o yüzden siz 100 kere de başvursanız kabul etmez.

iyi günler

konu dışı: türkçeye biraz dikkat edelim war söyliyim herkez (doğrusu herkes) gibi türkçeyi saptıran ifadeler kullanmayalım.

MaRKeRs

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
konu dışı: türkçeye biraz dikkat edelim war söyliyim gibi türkçeyi saptıran ifadeler kullanmayalım
takdir ettim seni :)

evet arkadaşım benim adsense 3 ayda onaylandı ama onaylandı yani :)

sonsuzluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
hayir arkadaslar ilk basvuru yaptigimdada ayni cevap gelmisti anlamadim ben :S

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
başka domainler altında başvursanız da önemli olan gerçekçi adres bilgileri ve kimlik bilgileri vermek. son başvurduğum adsense 15 günde onaylandı. ayrıca başvuru da hesap numarası istemezler başvurunuz kabul edilirse hesap yönetiminde banka hesap numarası girilir. aynı adres bilgileriyle durmadan başvurursanız google sizi tanır o yüzden siz 100 kere de başvursanız kabul etmez.

iyi günler

konu dışı: türkçeye biraz dikkat edelim war söyliyim herkez (doğrusu herkes) gibi türkçeyi saptıran ifadeler kullanmayalım.

Teşekkürler Lord...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi