İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

gogle syfa görüntüleme

B

bandelass

Misafir
arkadaşlar internette ki googlede sayfayın nasıl indexlerim yani bir kaç günde bir ingilizce site yaptım daha yayına vermedim ama ingilizce bir siteyi google kaç günde yayınlar kısa sürede yayınlaması için ne yapmlalıyım birde bu googlede 50 60 bin sayfa nasıl indexleniyor yani herkesin ercekten 50 60 bin sayfalık sitelerimi var bu linkler ne işe yarıyor indexleme konusunda linki biz başka sitelremi verecez başka siteler bizemi verecek kısaca bunları acıklarsanız cok makbule gececek saygılar

O

optimizer

Misafir
PR degeri yüksek bir siteden sana link verilmesini saglarsan google in gelmesi cabuk olur. Ama sayfalarin yayinlanmasi icin gececek süre belli degildir. index hemen yayinlanabilir ama digerleri biraz toplayacagin linklere baglidir.
Yani sitene verilen linkler. Zaman vermek mümkün degil. Ama dedigim gibi PR degeri en ay 4 olan bir siten varsa veya arkadasinin sitesi, ordan yeni sitene link ver google kisa zamanda ziyaret eder.

www.amo-forum.com
Arama Motoru Optimizasyonunda En Genis Türkce Kaynak

O

optimizer

Misafir
bu daha ilk. Bir de oalyi türkcelestirmek lazim,
Henüz bu kadar detayli bilgi veren Türkce site bulamadim ben dogrusu.

www.amo-forum.com

S

seckal

Misafir
optimizer' Alıntı:

www.amo-forum.com

evet haklısın siteni inceledim. <h li> tagların marifetlerini sitenden öğrendim..

astraler

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
optimizer' Alıntı:

www.amo-forum.com
Güzel çalışma, tebrik ederim.

O

optimizer

Misafir
Tesekkürler
Arada orayi da kullanirsaniz sevinirim. Amacim insanlara yol gösterip bilgi paylasimi

www.amo-forum.com

B

bandelass

Misafir
arkadaşlar

arkadaşlar benim sorular sanırım arada kaynada arkadaşın sitesini bende inceledim gercekten güzel umarım kısa zamanda gelisecek arkadaşlar benim merak ettigim diger unsur bu sitelerin 50 bin 60 bin sayfa nasıl indekseniyor yani bu sitelerin gertcekten bu kadar sayfası varmı bu işin sırrı nedir arkadaşlar buna bir acıklık getirirseniz cok sevinirim teşekkürler...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5