Gold.com.tr de Anında 50 TL indirim Kampanyası !

haydufyteam

0
Yasakli Uye
Katılım
21 Ağustos 2013
Mesajlar
257
Reaction score
0

31 Aralık 2015'e kadar Gold.com.tr üzerinden Encard'ınız ile tek seferde yapacağınız her 500 TL ve üzeri alışverişinize anında 50 TL indirim! Üstelik kargo bedava!


Kampanyadan yararlanabilmek için Enpara.com müşterisi olmanız ve Gold.com.tr üzerinden Encard'ınızla 500 TL ve üzeri bir alışveriş yapmanız yeterli.

Kampanya 10 Eylül – 31 Aralık 2015 tarihleri arasında geçerlidir.
Kampanya sadece gold internet sitesi üzerinden tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri alışverişlerde geçerlidir. Bu sitede bulunan tüm alışveriş kategorileri kampanyaya dahildir.
Kampanya sadece Gold Teknoloji Marketleri'nin e-alışveriş sitesi olan gold geçerlidir. Gold Teknoloji Marketleri'nin fiziksel mağazalarında geçerli değildir.
Kampanya süresince yapılan indirimli alışverişlerden kargo ücreti alınmayacaktır.
Kampanya sadece gold yer alan ödeme adımındaki "Enpara.com" seçeneği üzerinden Encard ile yapılan alışverişlerde geçerlidir. Diğer ödeme sistemleri ve para transferi yöntemleri aracılığıyla yapılan alışverişler (ör: PayPal, BKM Express, EFT, havale) kampanyaya dahil değildir.
Kampanya sadece Gold.com.tr üzerinden tek seferde yapılan 500 TL ve üzeri alışverişler için geçerlidir. Tek seferde 500 TL'nin altında harcama yapılması durumunda, farklı alışverişlerde yapılan toplam harcama 500 TL ve üzerinde olsa bile, 50 TL indirim ve bedava kargo kampanyası geçerli olmaz.
Kampanya boyunca tek seferde yapılan her 500 TL ve üzeri alışverişe 50 TL indirim anında uygulanır ve bu alışverişten kargo ücreti alınmaz. Tek seferde yapılan 500TL ve üzeri indirimli alışverişlerin sayısı ile ilgili herhangi bir sınır bulunmamaktadır.
Kampanya kapsamında alınan ürünlerin iade edilmesi durumunda, iade işlemi indirimli tutar üzerinden gerçekleştirilir.
Kampanya Gold.com.tr'nin başka kampanyalarıyla birleştirilemez.
Kampanya kapsamında Gold.com.tr'den satın alınan ürünlerle ilgili yaşanabilecek her türlü sorun, itiraz ve şikayetler, Gold.com.tr'nin 0216 554 75 75 numaralı Çağrı Merkezi'ne iletilebilir. Enpara.com'un bu sorun, itiraz ve şikayetler ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Gold.com.tr'nin tüm müşterilerine sunduğu genel kampanyalar için detaylı bilgi Gold.com.tr'den alınabilir. Enpara.com'un bu kampanyalar ile ilgili bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
Enpara.com kampanya koşullarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.
 

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

Elektronik Sigara
pubg mobile uc
Üst