İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Golden Retriever almayı düşünüyorum

T3chn0

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Merhaba arkadaşlar Golden Retriever almayı düşünüyorum daha önce Golden Retriever besleyen oldu mu ? yada golden hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşabilirler mi?

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Merhaba arkadaşlar Golden Retriever almayı düşünüyorum daha önce Golden Retriever besleyen oldu mu ? yada golden hakkında bilgisi olan arkadaşlar varsa paylaşabilirler mi?

4 ay önce aldım. 5 haftalıkken.
Ben çok memnunum, çocuklarla arası çok iyi, ilk köpek sahipleri için alınabilecek en iyi cinslerden birisi.
Resimleri için: http://images.google.com/images?q=golden+puppy
Oynamayı çok seviyor. Biraz bahçenizin olmasında fayda var, apartman dairesindeyseniz düzenli dışarıya çıkartmalısınız.

Grafix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sahibine çok sadık bir köpek hiç zarar gelmez,alıcaksan dişi al bence.

iyinet

Root
Admin
Hosting Firması
Reaction score
66
Evet, ben de dişi aldım. Dişiler daha uysal ve eve daha bağlı oluyor.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
dişilerin tek sorunu regl dönemi oluyor 6 ayda bir....ve tabi birde doğum...ama cins olarak iyi tercih, birde iq sıralamasının ilk 3 te bir cins. uzun tüylü olunca çok şeker oluyorlar :)

GaLadRe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Hangi tür köpek alırsan al en önemli şeylerden biri aldığın yerin sağlık koşullarına dikkat etmesi. Bu aralar gençlik hastalığı çok yaygın , yavru doğduktan 15 gün sonra 2 adet bu hastalığa karşı aşı yapılıyor bazı bilinçsiz üreticiler bu aşıyı yapmıyor. Gençlik hastalığına karşı sağlık garantisi istemeyi unutmamalısın aldığın yerden.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
hehehhe ya şimdi benim köpekle gezmekten geliyoruz bende golden var bu 2. golden köpeğim..

Şimdi denize girdi koşturdu durdu çok sevimlidir velet,
geceleri gelir yatağıma atlar beraber yatıyoruz.
Köpek beslenecekse sanırım golden ı tek geçerim :)

pembekedi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
çok insancıl sıcacık bir cins bu da.

hayvan sahibi olmak isteyenlere öncelikle barınaklara bakmalarını tavsiye ederim. inanılmaz sayıda cins köpekler kediler oluyor. yavru ve olgun.

sonuçta büyük sorumluluk isteyen birşey hayvan beslemek. o yüzden balık da alsanız fil de alsanız o sorumluluğu iyi düşünüp öyle almanızı öneririm.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
dişilerin tek sorunu regl dönemi oluyor 6 ayda bir....ve tabi birde doğum...ama cins olarak iyi tercih, birde iq sıralamasının ilk 3 te bir cins. uzun tüylü olunca çok şeker oluyorlar :)

benimkinin regl 2-3 hafta önce bitti ve sakızın tüm o dönemlerinde evin kapısında 1-2 tane aşık köpek vardı :)
He ayrıca o dönemlerinde ben bu kadınların giydiği kilotlu çoraplardan aldım onu giydirdim.
Eğer benim gibi yanlız yasayan biriyseniz çok güzel bir dost!

visitistanbul

0
İyinet Üyesi
Reaction score
9
Ben tam bir Labrador delisiyim bitiyorum o köpeklere amerikali 3 aile var müşterilerim 6 kişiler 6 si da göremiyorlar (Ama bizden daha iyi görüyorlar) geçen sene istanbuluma davet ettim 3 aile 6 kişi 6 köpekle geldiler köpeklerin hepsi eğitimli labrador allahım o hayvanlar nasıl blliyormusunuz sahibi elini kaldırıyor nerde olursa olsun onu görüyor ve elinin altına geliyor.. Bir müşterim bir köpeğin ayağına bastı (dedim köpek çok pis dalacak) inanmazssınız hayvanın gıkı çıkmadı kadın köpekten özür diledi canım ya nasıl da özürü kabul etti görmeniz lazımdı...
Kırmızı ışık tanıyorlar köpekler
Sahibinin sesi ile hareket ediorlar
Labradorların Araba kullananları bile varmış :D

Kısacası o köpekleri tanıdıkça bir çok insandan gerçekten nefret ediyorsunuz.

bcpup5w.jpg

c0d3r

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Golden Retriever yada başka cins köpek almayı düşünüyorsanız hala yardımcı olabilirim. Köpek çiftliğimiz var. Bursa - İstanbul - Ankara ve İzmir'e pet shop'ların bir çoğuna biz yolluyoruz.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5