İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

goldenchase yeni oyun iyi paralar kazanırsınız...

darklordtyana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
payeer dan para çekmenin tek yolu herhangi bir bankada USD hesabı açın daha sonra oraya paranızı isteyin ama işlem için en 100 dolar olacak birde işlem ücreti 33 dolar..yani 133 usd olunca hesapta para isteyebilirsiiniz 33te masraf size kalan 100 usd

SWIFT/IBAN

WorldWide Wire Transfer. All countries. Speed: 5-7 days. ATTENTION: Your bank correspondent can get 15-30 USD per each international transfer if your country is non EU. We recommend to send international wire's from 1000$.

kısaca sistem şöyle diyor 1000 dolar olunca paranızı cekin 30 dolar verin ve verdiğiniz komisyon %3 düşsün

MeLiKSaH46

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
He guzelmis cok tesekkurler ziraat bankasi dolar hesabi acsam olurr herhalde degil mi

vatanda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
100 dolar olana kadar ohhoooo birde paypal a transfer yapsak. :) Cok beklerim 100 doları

darklordtyana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Türkiye AB ülkesi olmadigi için işlem Başına 33 USD aliniyor. Eğer egopay okpay perfect money payza ukash gibi sistemlere paranizi exchange yaparsaniz işlem ücretleri düşük ama paypal a para aktarma yok maalesef..eğer yeni bilgiler olursa burada paylaşmaya devam edeceğim

vatanda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usta ben 100 dolar yaptıgım gibi sana geliyorum 50 dolar bana ver gerisi senin olsun.

darklordtyana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
VATANDA VE MELİKŞAH ARKADAŞLAR PAYEERDAKİ PARAYI 3 KİŞİ OLARAK BİRİMİZİN HESABINDA TOPLAYALIM BİN USD OLUNCA ÇEKELİM HEM DAHA AZ KOMİSYON VERMİŞ OLURUZ ZATEN PAYEER KENDİ İÇİNDE TRANSFERDEN PARA KESMİYOR...

vatanda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usta sen benim paypalıma aktarırsın ben sana payeer olarak gonderirirm
yada nereye gonderilebiliyorsa. Guvenilirlik sorunum yok zaten. sistemden para çekeyim gerisi sorun değil

darklordtyana

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
usta sen benim paypalıma aktarırsın ben sana payeer olarak gonderirirm
yada nereye gonderilebiliyorsa. Guvenilirlik sorunum yok zaten. sistemden para çekeyim gerisi sorun değil

ben bu hafta içinde garanti bankasında usd hesabı açtıracağım...sen benim payeera atarsın...payeerın kestiği masrafıda ikiye böleriz....100er usd olunca ödeme isteyelim 15 dolar masraf senin olur 15 de benim

vatanda

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Sen benim paypal a ödemeyi ne zaman yapıcan. ön odeme verebilecekmisin

a.IŞIK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tek kelime söylüyorum:
O. ÇOCUKLARI! sakın para yatırmayın oraya sakın!
site 2 defa hek yedi, boşaltılmış olarak tekrar açıldı.
sonra ticket açtım, belli bir miktar puan ekled ş.siz admin
ama ne gönderdiğim btc'lere eşit ne de o anki satın aldığım
inekleri karşılıyor! bir sürü ticket açtım, bari dedim biraz daha
puan ekleyin de eski ineklerimi geri alayım, olmaz dedi ş.siz!
en son dün akşam hesabımı suspend etmiş ş.siz!
ben de her yerde bunu anlatacağıma söz verdim!
site sağlıklı değil, sql serverları durmadan overload oluyor ve
siteyi sürekli hekliyorlar. benden söylemesi.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5