İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Gonya'lı ( konya ) lar ?

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
gardaşlar başlık ve son mesajlar niye bu kadar ilgili :S

konyalı değilim ama ereğli ye gidicem yakında arkadaş çağrıyo :D

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Şahsın ikamet yeri Konya olduğu için. Bu konuyu şahsı tanıyanlar, bizim gibi dolandırılanlar ve bize yardım etmek isteyenler de okuyabileceği için... Bu şahsın Konya 'da kimsesiz çocuklar için Deniz feneri derneği adına yasadışı para topladığını ve paraları yediğini öğrendiğimiz için... Son olarak biz de Konya 'da olduğumuz için...

Saygılar...

:hönk: vbulletin lisans dolandırıcısı olarak biliyordum . deniz feneri derneği vb. yöntemler ilede bayağı para kaldırmış anlaşılan geçmiş olsun demekten başka yapacak birşey yok bence mağdur kişiler bu çocuk hakkında suç duyurusunda bulunmalı. iyi geceler

Oğuz

2
İyinet Üyesi
Reaction score
96
Vbulletin lisansları, para toplama, site tasarımı yapma, kontör dağıtma, hosting... sadece bildiklerimizden bir kaçı. Daha öncelerde de üye olduğunu, engellendiğini, tekrar üye olup, tekrar dolandırıcılık yapmaya devam ettiğini de öğrendik. Saolsun yönetici arkadaşlar da yardımcı oluyorlar.

Bu zamana kadar dolandırılanların hiç biri dava açmamış. Eee bu sayede de şahıs kendine çok güvenmiş. Neyse ki bu sefer karşısında şahıs yok, giden gitti napalım diyen yok...

Konuyu her yere yazmamızın sebebi de daha önce bu şahsiyet(siz) tarafından dolandırılan arkadaşlar varsa, onlarla da görüşelim, done ve verilerimizi birleştirelim istememizdir.

Saygılar..
bi arkadaşım vb lisans için dolandırılmıştı kendisine bir ulaşayım bakalım eğer suç duyurusunda bulunanlara ne bilim destek amaçlı yardımcı olur belki , valla bende 10 15 tl kar ile vb , vbseo 2.el lisans satıyorum . yaklaşık 20 den fazla lisans sattım . herseferinde güven konusu sıkıntı yaşattı sebebi böyle insanların milleti dolandırıp piyasaya üçkağıtçı süsü bırakmaları .

catlakcocuk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
Konu baya bi hedefinin dışına çıkmış. Herneyse benim tek merak ettiğim şey neden yüzyüze iş yapmadığın. ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5