İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Satış Google 1. Sayfa Garantili Calismamiz Basladi! Google 1. Sayfa'da Olun!

paulshamp

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
google-first-page-ranking-guarantee1.jpg

Google Ilk Sayfa'daki Yerinizi Alin!
Anahtar Kelimeniz Google Armalarinda Cok Mu Geride? Sitenize Organik Ziyaretci Cekmekte Zorluk mu Yasiyorsunuz? Sitenizdeki Urunlerinizi Satmak Icin Her Ay Adwords'e Yukluce Para Odemekten Biktiniz mi?
O Zaman Dogru Yerdesiniz!
Anahtar Kelimenizin Arama Sonuclari 10.000.000'un Altinda ise ve Aylik Aranma Hacmi 25.000'den Dusukse Bu Calismamizda size
Google 1. Sayfaya Cikma Garantisi
Veriyoruz!
Artik Adwords'e Her Ay Yuzlerce Binlerce Lira Harcamaniza Gerek Yok! Artik Sizi Bir Adim Bile Ileri Goturmeyecek Gereksiz Backlink Calismalarina Bosuna Para Harcamak Yok! Artik Google'da 1. Sayfa'da Olmak Var!
Calismamizin Sonunda Siteniz Anahtar Kelimesinde 1. Sayfa'da Olmazsa Paranizi Geri Iade Ediyoruz!

Iste Sizi Google 1. Sayfa'ya Tasiyacak Muthis Sistem
bubblus_7_Day_Link_Wheel-1024x428.jpg

* 10 Yuksek PR 5 - PR 9 DOFOLLOW WEB 2.0

* Butun Link Wheel Baglantilarina 850 Sosyal Imleme

* 1500 Yuksek Kalite PR 5 - PR 9 Wiki Tanitim

* Butun Sosyal Imlemelere RSS Besleme Destegi

* Link Wheel'in 1. ve 4. Kademeleri Baglantisina ve Ana Siteye Yuksek Kalite ve PR Degerine Sahip (PR2 - PR8) web 2.0 Profil Backlink

* Link Wheel'in Tum Baglantilarina 1000 Adet ve Ana Siteye 200 Adet Yuksek Kalitede ve Yuksek PR Degerine Sahip (PR2-PR7) Profil Backlink

* Link Wheel'in 3. Kademesine 800 Social Bookmarking ve 1000 Article Directories Destegi

* Butun Backlinklere RSS Besleme Destegi

* Kaliteli ve Yuksek PR Degerine Sahip Makale Sitelerinden Tanitim

* Her Biri Farkli Domain'e Sahip 800 Yuksek Kalite ve PR Sahibi Sosyal Imleme Sitesi

* Tamamen Sitenize ve Anahtar Kelimenize Ozel SEO'ya Uygun 2 Makale Yazimi

* Tamamen Google Panda & Penguin Dostu Organik Calisma Sistemi

* Yeni Sitelere Dahi Rahatlikla Alinabilecek Guvenli ve Yuksek Kalitede Backlinkler

* Ucretsiz Premium Pingleme Hizmeti

Google 1. Sayfa'da Olmak Sadece 175 TL

Calismamiz Sonunda Siteniz Google Aramalarinda Anahtar Kelimesinde 1. Sayfa'da Olmaz Ise Paranizin Tamami Geri Iade Edilir.

ODEME SECENEKLERI

PAYPAL
BILYONER

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5