İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google account problem

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bir domainim için bir account açtım. Kabul edildi felan derken girdim email addr ve şifresini aynı sayfa gene geldi. Account a girmiyor ama kabul edildi mailide geldi. Şifre yanlışta demiyor şifreyi değiştirdim hatta gene denedim aynı. Mail attım cevap yok ne iş arkadaşlar bilgisi olan başına gelen varsa bilgilendirsin.

S

SupRAdyN

Misafir
maile 2 gun sonra cevap verirler daha önce banlanmıs bi domain olma ihtimali olabilir.

sihirlinet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
domaini yeni aldım abi imkanı yok öyle bişeyin. site 0. mailede hala cevap yok çıldırıcam.

S

Sycho

Misafir
sihirlinet maile gelen linkle girersen giriyor

Örnek
ADIM 1: Hesabınızı etkinleştirin.
Lütfen https://www.google.com/adsense?hl=tr bağlantısını ziyaret edin.
Hesabınıza, başvurunuzu gönderirken kullandığınız e-posta adresi ve
şifre ile oturum açın, ve AdSense Şart ve Koşullarını gözden geçirip
kabul edin.

suradaki linkten gir ama mailine gelen linkten benim hesabım gmail uzerinde olduğu icin direk giriyor..

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
belki domain düşmüştür... yani eski sabıkası vardır.
ayrıca çıldıracak ne var ilginçsiniz ya hayatın anlamı mı bu google :) dandik bi kurum :p

sabret gelir cevap yakın bir süreçte.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5