İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsene Aralık Ayı Ödemesi

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bu ayın ödemesi, ayın 25'inde beklemeyin.
Aldığım bir bilgiye göre ödemeler ayın 30'unda yapılacaktır. bilginize
Yılbaşıymış, tatilmiş diye endişelenmeyin ayın 30'unda herkesin ödemesi hesabında olacaktır.

Saygılarımla
Engin Derman

atay

0
İyinet Üyesi
Reaction score
37
noel tatili, her yıl aralık sonunda gecikme oluyor.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yıl google kimseye hediye filan göndermedi galiba, genelde bir adeti vardı yollardı da. sanırım ekonomik kriz onları da vurdu. bir tebrik kartı bile gelmeyecek sanırım onceki yıllar gibi

ceycey45

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
tebrik kartı yerine aralık ayı ödemelerinin 2 katını verseler ne iyi olur be:D

mehmet-ali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
12
beni hiç tebrik etmemişti zatende 3,5 dolarımı gönderse yeter. mümkünse çabuk.

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu yıl google kimseye hediye filan göndermedi galiba, genelde bir adeti vardı yollardı da. sanırım ekonomik kriz onları da vurdu. bir tebrik kartı bile gelmeyecek sanırım onceki yıllar gibi

Google'd acından ölüyor heralde ahahah :)

kime gönderecekler kime göndermeyecekler binlerce hatta 1 milyon üzeri adsense kullanan vardır bence :) gelde hediye gönder gelde tebrik kartı gönder :) maillerimie tebrikler gelir ee herşey sanal işte :D

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Umarım yılbaşından önce yollar paraları. Yoksa yılbaşına çulsuz giriyorum. Cips kolayı biradere aldırırız artık :p Zaten yılbaşı eğlencesinden umudu kestim...

Permission

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
arkadaşlar paraalr hesapta bilginiz olsun... pazartesi hesaplara düşer. herkes paneline baksınlar aralık ayı ödemesi yapıldı.. yazıyor hafta sonu olmadıgı için hesaplarda yok yarın düşer hesaplara

ENVER

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar paraalr hesapta bilginiz olsun... pazartesi hesaplara düşer. herkes paneline baksınlar aralık ayı ödemesi yapıldı.. yazıyor hafta sonu olmadıgı için hesaplarda yok yarın düşer hesaplara

hesap işlemde yazısı hala gözükmedi bende

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0

hiçbirimizde raporlarda ödeme yapıldı demiyor sen yanlış olmayasın? üstelik ayın 30u demişim ben sağlam bilgi aldığıma inanıyorum

-kullandığın banka adı nedir?

bybart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
bende yarın bekliyorum geçen yıl bana 1 ocakta yatmıştı, 1 gün önceden yatırsa hatunla güzel bi yerde kutlama yapcaktık :D

varyemez

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Yarın bekliyorum bende hala işleme bile girmedi. Yılbasını parasız geçirecez..

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
bana para yatmıyacagından farketmiyor ama son güne kadar bekletirler gibi geliyor

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ben burda son noktayi koymak istiyorum arkadaslar..

Bu yilbasi paraniz yatmiyor 10 Ocak'a kadar bekleteceklermis. Yani yilbasindan sonra odeme, Odeme islemde yazisini koymuslar ama ayin 10 ..

Sizin anliyacaginiz biraz daha bekletilecegiz..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5