İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google adsense adres bilgisi

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Google adsense başvurusu yaptım biraz önce.Adres bilgisini tam bilmediğim:) için eksik doldurdum. 1-2 gün içerisinde geri dönüş yapılacağı söylendi.Merak ettiğim benden ne bir hesap numarası alındı nede banka adı.Acaba bunlar, başvurum onaylandıktan sonramı girilecek? İlk kez başvuru yaptığım için bilgim yok.Soru cevap bölümü kilitli olduğundan konu açmak zorunda kaldım.Yardımlarınızı bekliyorum.

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
Başvurunuz onaylanırsa adresinize bir kâğıt gönderecekler. O kâğıttaki kodu isteyecekler sonra da.

Ödeme içinse en aşağı 10 dolar mı ne hak kazanımı elde etmek gerekiyor, dolayısıyla banka hesabınız da bu aşamada isteniyor. 100 dolar olunca da ödeme isteyebiliyorsunuz.

Yanlış adres vermekle hata yapmışsınız. Düzeltebiliyorsanız düzeltin ve tekrar isteyin o kâğıdı.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
Tahmin etmiştim aslında böyle birşey olacağını.Bilgi için teşekkürler.Ama başvurum alındı.Değişim yapabilirmiyimki? yapabiliyorsam nasıl?

Edit: hesaba girmeye çalıştığımda şöyle yazıyor:

Hesap Etkin Değil
Bu login için bir AdSense hesabı mevcut değil. Başvurunuz henüz inceleme aşamasında. Başvuru tarihinizden sonraki bir hafta içinde başvurunuzu inceleyeceğiz ve size bir e-posta göndereceğiz. AdSense’e katılmaya hak kazandığınızda hesabınıza giriş yapabilecek ve programı kullanmaya başlayabileceksiniz.

acaba mail adresimemi gelicek bu bilgiler.Yani ben öyle anladım

Karluk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
52
En iyisi cevap beklemek ve hesap onaylanırsa derhâl adresi doğru bir şekilde düzeltmek. Evet, o bilgiler kaydolduğunuz mail adresine gelecek.

Bol şans.

Yeniçeri

Ne Mutlu Türküm Diyene
İyinet Üyesi
Reaction score
306
En iyisi cevap beklemek ve hesap onaylanırsa derhâl adresi doğru bir şekilde düzeltmek. Evet, o bilgiler kaydolduğunuz mail adresine gelecek.

Bol şans.

Teşekkürler cevap verdiğiniz için hocam.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5