İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense - aylık 2-3bin $ gelir elde etmek.

TuRKuaZz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Kaldırdım siteden reklamları günde en fazla 3$ getiriyordu 4-5k tekile.

3 aylık VPS kiram çıktı şimdilik. Bende özgün siteler açmaya başlayacam artık.
Şiir edebiyat sitesi açmıştım (forum) pek ilgilenemedim, ilgilenmeye başlayacam artık.
Sitede şunlar olacak, kendi yazdığımız şiirler ve edebi yazılar olacak bunların yanında özgün olmayan bilgilerde yer alacak.

Sizce birşeyler getirir mi?

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bu dedikleriniz çok mantıklı geriye kalan tek şey biraz hit 4-5k olabilir ve en önemlisi adsende kodlarını düzenli bir şekilde yerleştir.

yazılımın ve temanın sade olmasından yanayım sade açık tonlu renklerden (siyah beyaz gri) olabilir veya keyfin bilir düzenli olması için ayarla birşeyler

daha sonra sitedeki yazı renklerinden aynı adsense kodlarını oluştur.. reklamı gören bu reklam değil gibi sansın hile gibi gelebilir size ama hile değil hile olsa o renkler ads panelinizde olmazdı. ve ads kodlarını mümkünse konuların içine bas veya kullanıcın konuyu okuduktan sonra hangi bölüme gidecektir.? nereye tıklayacaktır nasıl bir düzen yaptınki siteden kullanıcı burdan girip bnu okuyup burayı tıklamazsa şu bölme kesin girer ee şşu bölümde başka reklam düzenli olsun gene,,

demek istediğim biraz strateji yarat

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Arkadaşlar bence türkçe degil ingilizce içerikli bir şeyler yapın.

türkçe 10 tık = 1 ingilizce tık gibi düşünün

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar bence türkçe degil ingilizce içerikli bir şeyler yapın.

türkçe 10 tık = 1 ingilizce tık gibi düşünün

ben hiç ingilizce yada yabancı bir dil hizmet vermedim bilemiyorum belki bu konuda haklı belkide birkaç tık değeri yüksek tesadüfe denk gelmişsin

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
bi site'de bilgibil heklendi diye haber gördüm altında'da bi resim vardı..eğer bu resim doğruysa az kaldı senin banlanmana ;)

ben çekmedim resm'i sadece bi sitede bu resimi gördüm pm iste yolluyum adresi..

Centilmen

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
malesef o an heklenmişti diğer konuda buna ait bilgi mevcuttur - heklendiğine dair bilgiler konu başındaki "konuya git" linkinde

MeGaLazY

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaş Konu açarak Hata yaptı bence baksanıza adamın sitesini heklediler . üstüne kazandığı parayıda aldınız. Biri para kazanıyor adam size yol göstermek istiyor sizin yaptığınız bu pes kolay gelsin

Forza FB

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
evet haklısın..insanların emekleriyle oynuyanların allah ıslah etsin başka diyicek birşey yok..centilmen hoca en iyisi sen ordaki resimleri kaldır tamamen.. ;)

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gercekten Centilmen arkadasim senin adina uzudum. Yani bizim de sitelerimiz var ama o kadar kazanamiyoruz . Arti ziyaretcide yuksekk ama demekki biz adsense yerlesimi guzel yapamioruz.

Ben bunu anliorum ..

Insallah islerini duzeltirsin..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5