İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Canavarı Hakkında Bilmeniz Gerekenler

kelhamus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İnternet reklamcılığı ile ayda 1000$‘dan fazla para kazanabilirsiniz! Hem de oturduğunuz yerden!

Gerçekten para kazanmanın yolunu arıyorsanız %100 Çalışan “0″ Riskli Yüksek Kazançlı bir sistem.
…doğru yerdesiniz!

Dünyada milyonlarca ve Türkiye’de binlerce kişinin kullanıp az veya çok gelir elde ettiği bir sistem var. Bu sistem bir sır değil ama Türkiye de internet kullanıcıları pek rağbet etmiyor. Herkes buradan az veya çok para kazanıyor. Üstelik kazanılan paralar Google güvencesiyle her ay sonunda banka hesabınıza yatıyor veya çek ile tahsil edebilirsiniz. İnternetle ilgilenen, web sitesi olan herhangi birine sorduğunuz da
size vereceği cevap şu olacaktır. Bu sistemden şu kadar… Para kazanıyorum diyecektir.

Adsense Canavarı ise bu sistemden çok para kazanmanın yolları üzerine durulmuş bir eğitim settidir. Herkes Google Adsense den para kazanıyor dedim, bu da doğrudur. Ama Google Adsense yi nasıl tam anlamıyla kullanacağınızı bilmeden çok cüzi miktarlar da para kazanırsınız. Bu işte gerçekten iyi olmak ve aylık 1000$ , 2000$ hatta çok daha fazlasını kazananlar da var, fakat herkes değil. Adsense Canavarı ile siz de o ayrıcalığı kullanarak zirve de olanların arasına girmek istiyorsanız bir yol haritasına ihtiyacınız var demektir İşte o rehberliği de size Adsense Canavarı yapacak.

Sizin hayal kurmanızı da istemiyorum. Bir anda her şeye sahip olacağınızı da sanmayın, ben size her ay fazladan hem de hiç zorlanmadan 1000$ ve üzerinden fazladan bir gelir elde edebileceğinizi söylüyorum.

Bu sistemle para kazanmak için ihtiyacınız olan tek şey Adsense Canavarı setini sahip olmak ve öğrendiklerinizi uygulamak.
Saat kaç olursa olsun, dünyanın neresinde olursanız olun ADSENSE CANAVARI’na size kazandırmaya devam edecek ama ona sahip olmanız halin de …

Üstelik her şey bununla da sınırlı değil. Adsense Canavarı ile tanıştınız da aşağıdaki bonuslardan da ücretsiz olarak yararlanabileceksiniz!

Bonusları Görmek isterseniz...

Şimdi durup bir düşünelim;

* Eğer bu sisteme şimdi başlasaydınız her ay 1000$ ve üzeri bir gelir kaynağına sahip olacaksınız!
* Bu sistemi hiç denemezseniz ne kadar kazanacağınızı hiçbir zaman öğrenemeyeceksiniz.
* Ve yıllar sonra bu sistemi denemediğiniz için pişmanlık yaşamak istemiyorsanız.

Gelecek size bir TIKLAMA kadar yakın.

Çünkü deneyen herkes kazanacak!

zubar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
23
made kazanıyorsun burda nedne parayla satıyorsun bunu bedava dağıtsana millete. sadece kmik durumdasınız farkında değilsiniz

A

adsenses

Misafir
lan zubar o küfürlerini sana yedirtecem heryerde küfür ediyosun

kelhamus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ahlak düzeyinin ne kadar kaliteli olduğu ortada ailen sana çok iyi terbiye vermiş...

Ekleme:
made kazanıyorsun burda nedne parayla satıyorsun bunu bedava dağıtsana millete. sadece kmik durumdasınız farkında değilsiniz aq

ahlak düzeyin çok kaliteli ailen sana çok güzel terbiye vermiş ...

A

a.ışık

Misafir
peki arkadaşım; eğer e-kitap'da denilenleri yaptığım halde, eğer hiçbir kuruş kazanamazsam: bana söyle şöyle bir garanti:
ödediğim paranın belli bir kısmını yada hepsini geri ödeme, yada senin belirlediğin herhangi bir garanti verebiliyor musun??
eğer elinde herhangi bir garantin varsa: hodri meydan! hemen bugün o e-kitabını alırım, hem de seve seve.. hadi, şimdi buyur bekliyorum?

nihattt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
burada maksat kitapla başkalarını zengin etmek değil, kitabı satarak zengin olmak. işin ahlaki boyu olmasa ben bile yapabilirim ama bana göre yanlış hareketler. esas amaç gizleniyor. bu konuya açılmış konuyla aslında alakası olmayan reklam amaçlı bir yazı. bu şekilde reklam yapmak yasak değil mi acaba.

kelhamus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
burada maksat kitapla başkalarını zengin etmek değil, kitabı satarak zengin olmak. işin ahlaki boyu olmasa ben bile yapabilirim ama bana göre yanlış hareketler. esas amaç gizleniyor. bu konuya açılmış konuyla aslında alakası olmayan reklam amaçlı bir yazı. bu şekilde reklam yapmak yasak değil mi acaba.

size bir sorum olacak bir web siteniz varmı? eğer varsa siteniz de reklam yapıyor musunuz ? yapıyorsanız kısaca bilgilendirir misiniz bizleri şimdiden teşekkürler.

nihattt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
kitabınızda adsense'den nasıl para kazanılabileceği anlatılıyor olabilir. bu forumu sadece 1-2 ay takip eden biri bedava da öğrenir bunu. etik olmayan sizin sattığınız kitap değil, bunu pazarlama biçiminizdir. üstelik burası yeri de değil.

supheli

0
İyinet Üyesi
Reaction score
5
Bunların hepsi tuzak ve hiç inandırıcı değil artık herkes bilinçlendi kandıramazsınız öyle herkesi

simal25

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
bu gibi haberlere kanıt koymassanız yazdığınız burada kalır

kelhamus

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kitabınızda adsense'den nasıl para kazanılabileceği anlatılıyor olabilir. bu forumu sadece 1-2 ay takip eden biri bedava da öğrenir bunu. etik olmayan sizin sattığınız kitap değil, bunu pazarlama biçiminizdir. üstelik burası yeri de değil.

peki nasıl kazanacağınızı bana kısaca anlatabilirmisiniz teşekkür ederim

Ekleme:
bu gibi haberlere kanıt koymassanız yazdığınız burada kalır

tavsiyen için teşekkürler bir dahaki yazımım da uygularım

serdar048

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
k.bkmayın saygısızlık yapma gibi bir niyetim yokk ama bunları nerde yazarsanız yazın ufak atta civcivler yesin yazarlar hiç inandırıcı değil bu tip konular. :)

nihattt

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Adsense risk yok yazmışsınız reklamını yaptığınız sitede. Adsense'de risk her zaman vardır. Tek taraflı bir anlaşma yapıyorsunuz ve karşı taraf istediği zaman anlaşmanızı feshedebiliyor. Siz neye dayanarak "0" risk diyorsunuz. Yarının ne getireceğini kim nerden bilebilir? Az uğraşla 1000$-2000$ elde etmek bu kadar kolaysa siz adsense yayıncısı 6-7 site yapın ve bu sitelerden aylık en az toplam 10 bin $ sadece adsense'den kazanın. Yaptığınız bu canavar gibi sitelerde bir kaç tanede sağlam firmanın reklamını yayınladınız mı aylık 25-30 bin tl elde edersiniz. Uğraşıp kitap satmaya ne gerek var ki.

theatr

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense risk yok yazmışsınız reklamını yaptığınız sitede. Adsense'de risk her zaman vardır. Tek taraflı bir anlaşma yapıyorsunuz ve karşı taraf istediği zaman anlaşmanızı feshedebiliyor. Siz neye dayanarak "0" risk diyorsunuz. Yarının ne getireceğini kim nerden bilebilir? Az uğraşla 1000$-2000$ elde etmek bu kadar kolaysa siz adsense yayıncısı 6-7 site yapın ve bu sitelerden aylık en az toplam 10 bin $ sadece adsense'den kazanın. Yaptığınız bu canavar gibi sitelerde bir kaç tanede sağlam firmanın reklamını yayınladınız mı aylık 25-30 bin tl elde edersiniz. Uğraşıp kitap satmaya ne gerek var ki.

aynenn

Hakan Damar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Yaw Adsense Şenses gibi adamsın, insanların kafalarını karıştırma. Bırak bu Web işlerini sat PC'ni al kendine 4 tane koyun ver kendini doğaya :) :D

gyigit71

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense' den kazanan kazanıyor.İşin detaylarını isteyen araştırarak öğrenir,isteyen de eğitim seti alarak.Kimse kimseyi ürün alın diye zorlamıyor.

mute8100

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
peki arkadaşım; eğer e-kitap'da denilenleri yaptığım halde, eğer hiçbir kuruş kazanamazsam: bana söyle şöyle bir garanti:
ödediğim paranın belli bir kısmını yada hepsini geri ödeme, yada senin belirlediğin herhangi bir garanti verebiliyor musun??
eğer elinde herhangi bir garantin varsa: hodri meydan! hemen bugün o e-kitabını alırım, hem de seve seve.. hadi, şimdi buyur bekliyorum?

ahlak düzeyinin ne kadar kaliteli olduğu ortada ailen sana çok iyi terbiye vermiş...

Ekleme:

ahlak düzeyin çok kaliteli ailen sana çok güzel terbiye vermiş ...

lan zubar o küfürlerini sana yedirtecem heryerde küfür ediyosun

made kazanıyorsun burda nedne parayla satıyorsun bunu bedava dağıtsana millete. sadece kmik durumdasınız farkında değilsiniz

Kel örneği mesajı sadece.

Adsense hakkında tüm sorularınızın ücretsiz yayınlandığı ve tüm sorunlarınızın ücretsiz olarak çözüldüğü bir site var oaraya da beklerim

Adsense Yardım Bloğu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5