İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Danışmanlık Hizmeti ile kazanmanın yolunu öğrenin !

Tickhi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Google Adsense Danışmanlık Hizmeti ile kazanmanın yolunu öğrenin.

6 Yıllık deneyim onlarca proje binlerce dolar gelir.Evet arkadaşlar sizler için kar yapabileceğiniz Adsense danışmanlık hizmeti veriyorum.

Hizmet hakkında ön bilgiler :

-Siteniz için adsense gelir hesaplaması gelir arttırma teknikleri ve siteye uygulanması.
-Siteniz için en iyi geliri sağlayacak reklam seçimi.
-Siteniz için en iyi geliri sağlayacak reklam yerleşimlerinin ayarlanması.
-Sitenin en iyi şekilde gelir getiren kelimelere optimize edilmesi.
-Özel MyBB Adsense Optimizer eklentisi ile her türlü tema için uygun kod şablonları.
-Sitenizin gösterim ve organik hit oranına göre günlük 2$ ile 15$ arası minumum ödeme garantisi veriyorum.(Site içeriğine daha sonradan eklenecek adsense politikaları dışındaki verilerden oluşacak durumlarda sorumluluk kabul etmiyorum.)

Tüm bu danışmanlık hizmeti için tek sefer ücret ile alınacak olup siteniz yayında olduğu sürece sınırsız ve süresiz danışmanlık yapılacaktır.

Adsense Danışmanlık Ücreti Tek Seferlik : 40 TL

paypal1.jpg

Paypal Adresi : [email protected]
Banka ile ödeme için Özel iletişime geçin.

danismanlik-1.gif

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5