İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense günlük kazancınızı 3 katına çıkarabilirsiniz!

gifted

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Sağlam ve faydalı içerik olduktan sonra google için site acmakta sakıca yok bence

Tabi ki sakınca yok.Zaten Google bunu anlayabilmesi mümkün değil,buradaki sorun bazı arkadaşların bunu açık,bariz şekilde belli etmesidir.Nette gezerken öyle sitelere denk geliyorum ki,site demeye bir kaç şahit gerektiği gibi,yeni kullanıcıların o siteden tıklama yapmadan çıkması zor gibi...Bu arkadaşların siteleri bir zaman sonra kapanınca diyorlar ki Google adaletsiz vb.

Aslında durum net;Ne ekersen,onu biçersin :)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
valla benim tema geneli siyah kırmızı reklam rengini kırmızı yaptım %50 düştü. mavi palette daha çok hit alıyor nedense ilgi çekiyor sanırım

kundur

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benim tecrübelerime göre de en iyi genişlik 760px...Özellikle de bloglar da...Zaten blogların 960px veya tüm sayfayı kaplamasını anlayabilmiş de değilim. Bir video veya bir kaç paragraf için 960'lık alan kullanmak çok saçma...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5