İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense ile diğer hangi reklamlar kullanılabilir??

qbert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar ben sitemde google adsense kullanıyorum. bunun yanında da başka reklam firmalarında da reklam alıp koymak istiyorum. mesela adtech,reklamstore vs vs. bunları koymam google kazancımı etkiler mi?
şu anda adsense ve reklamstore kullanıyorum. sizce nasıl? adtech ten de reklam almayı düşünüyorum.

sizlerinde fikirlerini alayım dedim...
şimdiden çok saolunuz....

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Allah aşkına şu adsense kategorisine konu açmadan ve adsense kullanmadan önce en az 1 kere adsense yardım ve kurallar sayfasını okuyun.Adsense diyor ki ziyaretçi diğer reklamların google reklamlarıyla ilişkisi olmadığını anlayabilmeli.Eğer diğer reklam sistemide adsenseye benziyorsa renkler ile o sistemin adsense ile hiçbir ilişkisi olmadığını göstermelisiniz.Diğer reklamlarıda adsenseyle aynı boyut,şekil,renkte aynı sayfada kullanırsanız gözlerinizden öperim...Diyor adsense...Bi zahmet edipte yardım ve kurallar sayfalarını göz gezdirin.herşey armut piş adsense parası cebime düş olmasın..

Priapos

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Allah aşkına şu adsense kategorisine konu açmadan ve adsense kullanmadan önce en az 1 kere adsense yardım ve kurallar sayfasını okuyun.Adsense diyor ki ziyaretçi diğer reklamların google reklamlarıyla ilişkisi olmadığını anlayabilmeli.Eğer diğer reklam sistemide adsenseye benziyorsa renkler ile o sistemin adsense ile hiçbir ilişkisi olmadığını göstermelisiniz.Diğer reklamlarıda adsenseyle aynı boyut,şekil,renkte aynı sayfada kullanırsanız gözlerinizden öperim...Diyor adsense...Bi zahmet edipte yardım ve kurallar sayfalarını göz gezdirin.herşey armut piş adsense parası cebime düş olmasın..
Arkadaşım burada milleti fırçalamaktan vazgeç. O kadar kaynak varken sende bana soruyordun hesap doğrulama işlemini, unutma lütfen ...
Arkadaşlar ben sitemde google adsense kullanıyorum. bunun yanında da başka reklam firmalarında da reklam alıp koymak istiyorum. mesela adtech,reklamstore vs vs. bunları koymam google kazancımı etkiler mi?
şu anda adsense ve reklamstore kullanıyorum. sizce nasıl? adtech ten de reklam almayı düşünüyorum.

sizlerinde fikirlerini alayım dedim...
şimdiden çok saolunuz....

Google Adsense Programı gösterimine aşırı benzemeyen ve içeriğinize göre reklam çıkartmayan programları kullanabilirsiniz, örneğin Adtech reklamlarının bir kısmı benzemekte, bir kısmı ise benzememektedir ( banner vs.. )

İçerik taramalı reklam programlarını kullanmanız ise yasak...

kolay gelsin.

qbert

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
@gokhans19,
kusura bakma forumda pek eski sayılmam. daha neyin tam olarak nerde olduğunuda bilmiyorum. ama daha ilk yardım mesajımda da bu kadar kaba davranman gerekmezdi. sanki sen zamanında hiç bu hataları yapmadın.

@Priapos,
sana da çok teşekkürlerimi sunuyorum yardımın ve anlayışın için.. ;)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Arkadaşım burada milleti fırçalamaktan vazgeç. O kadar kaynak varken sende bana soruyordun hesap doğrulama işlemini, unutma lütfen ...
Benim sana sorduğum şey hiçbir kaynakta yoktu ama..Hangi kaynakta adsenseye hesap numarasının son 7 rakamı yazılmalı diyor?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5