İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense ile İngilizce Sitelerden Gelir Elde Etme Yöntemleri

Sirlather

0
Yasakli Uye
Reaction score
0

Google Adsense ile İngilizce Sitelerden Gelir Elde Etme Yöntemleri

Ekli dosyayı görüntüle 3649

E- Book İçeriği
 Tık başı yüksek gelir elde edebileceğiniz 4 adet sektör önerisi
 200 ‘den fazla boşta domain önerisi
 İçerik oluşturmak için resimli örnekler
 Sitenizi oluşturduktan sonra izlemeniz gereken yollar
 Tema seçimi ve reklam yerleşimi ile ilgili resimli tavsiyeler
 Konuları özgünleştirme yöntemleri

E-Book 'u alan herkese imzamdaki konudan 50 Sosyal İmleme ÜCRETSİZ... İngilizce bilmiyorsanız bile nasıl ingilizce siteler açabileceğinizi anlattım bu kitapta. 4 adet sektör açıkladım 3ü daha önce hiç açıklanmadı... 200'den fazla boş domain önerdim. Şu şu domainleri alın şu şu konularda siteler açın diyerek örneklerde bulundum . Hepsi tamamen yüzde 100 legal... Size bu kitabı alıp okuduğunuzda yüzlerce dolar kazanacaksınız diye bir vaadde bulunmuyorum, bunun için alacaksanız işinize yaramaz baştan söyleyim. Eğer kitapta anlattıklarım gibi emek verirseniz güzel bir kazanç elde edebilirsiniz. Domainler .com / .net / .org / .info / .us uzantılıdır. İçlerinde - (tire) li domainler de vardır (tireli domainlerin önemini anlattım.)

Bu e-bookun ücreti sadece 10 Türk lirası

Ödeme yolları :

Akbank - GARANTİ - - İŞBANK - ZİRAAT - PAYPAL - MONEYBOKERS

Referanslar :

http://www.r10.net/google-adsense/11...ontemleri.html

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5