İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Kanal ile ortaklık

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Arkadaşlar adsense kurallarında derki;

Yasal olan her sitede reklam yayınlayabilirsiniz ve ben bundan destek bularak adsense hesabı banlanmış veya adsense hesabı daha onaylanmamış arkadaşlar ile
kanal yaratarak onlara hesap açsam ve para geldiğinde diğer ortağım ile parayı paylaşsam bir zararı olur mu!

Ya da bunda herhangi bir kural ihlali var mıdır?

Bu ilan adsense hesabı olmayanlara veya banlı olanlara açık ortaklık teklifidir.
Ayrıntılar için pm veyahut msn adresim!

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Hayır bi kural ihlali olmaz ama o adam senin kadar bilgili olmayabilir ve seni banlatabilir..

hergunkampanya

0
Yasakli Uye
Reaction score
0
bunu ben de düşünmüştüm daha önce ama ilgili kişinin kazanacam diye sürekli reklama tıklayıp beni banlatmasından korktuğum için vazgeçmiştim.
Ama eğer adsense konusunda bilgisine güvendiğin biri varsa yapılabilir tabi

dizinci

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
o zman geriye birkaç ortak bulmak kaldı :)

Şunu da unutmayın. Diyelim ortaklarınızdan biri çok kazandı veya bir kaçı ve bir başka ortak yüzünden banlandınız.

Suçsuz ortaklar ne yapacak ? Hesabını nasıl vereceksiniz ?

Başınız ağrıyabilir diye söyledim sadece. Yoksa güzel bir fikir ama riskli.

artofevil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
28
Şunu da unutmayın. Diyelim ortaklarınızdan biri çok kazandı veya bir kaçı ve bir başka ortak yüzünden banlandınız.

Suçsuz ortaklar ne yapacak ? Hesabını nasıl vereceksiniz ?

Başınız ağrıyabilir diye söyledim sadece. Yoksa güzel bir fikir ama riskli.

SAğol dostum fikrinbe saygı duyuyorum ve gerekli önlemleri yeterince alabilirim sanırım..

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5