İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Mayıs Ödemeleri

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Mohti

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bildiğim kadarıyla Adsense'nin ödeme günü 24'ünde.

Neden 28'ine kadar aksatsınlar ki?
Arada 2 iş günü varken..

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Geçen ay ödemeler ayın 23 de ödenmişdi sebeb ise döviz kurları düşmüştü anında ödeme yapıldı çok uyanıkca takip:)

forumcuali

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bence de 25 i gibi alırız. 24 ünde onaylanır 25 i gibi elimize gerçer. gerçi geçmee ne olur 3 4 gün daha bekleriz. garanti para olsunda sonuçta...

Size aynen katılıyorum.Bir iki gün pek farketmez yeter ki olsun...siz herhalde ban yiye dostları unutuyorsunuz,ödemeye az bir zaman kala...

Neb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Size aynen katılıyorum.Bir iki gün pek farketmez yeter ki olsun...siz herhalde ban yiye dostları unutuyorsunuz,ödemeye az bir zaman kala...
Ban yiyenlere üzülüyoruz ama elimizden ne gelir? Google ile çalışmayalım mı? Para kazanma heyecanını yaşamayalım mı?

XR9

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Allah kahretsin bu sanboxu delircem zarar ediyommmmmmmmmmmmmm

azla yetinmeyen çoğu bulamaz dicem ama bana göre çok iyi bir para :)

tabi göreceli bakmak lazım. sen ayda 1000 alıyosan ortalama bu çok düşük bir rakam. ama ayda 100ü zor gören adam gelipte bu lafına bişi der :p

Ece

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Allah kahretsin bu sanboxu delircem zarar ediyommmmmmmmmmmmmm

Günah almayımda birisi bu sanbox u elle ediyor hit edilen ve düşman insanlar kimi taniyor yada nasıl ediyor bilmem kasitli sanboxa düşüyor çogu site Böyle durumda nereye şikayet ediliyor bilen varmı?

HighVoltage

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ödeme hesabıma yapılmış. (AKBANK)

bu sefer apar topar ödeme işlemde yazdı ve gönderdi hayret :D

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5