İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense Test Ödemesi Nedir ?

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Merhaba,iş bankası için Hesap Ekledim 100 dolara ulaştı para iLk defa alacam 1-2 ay oldu zaten kaydolalı Test Ödemesi Diye birşey çıktı depozito Test ödemesi falan yatırıldı diyor TRY Diye bi kutucuk var oraya ne yazacağım Lütfen Yardım.

Sinyor

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Hesap doğrulamak amacı ile ufak bir meblağ gönderiyor google. Hesap özetinden bakıp ne kadar ödeme geldiğini, o dediğin kutucuya girip doğrulaman gerekiyor.

BaNNeR

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba,iş bankası için Hesap Ekledim 100 dolara ulaştı para iLk defa alacam 1-2 ay oldu zaten kaydolalı Test Ödemesi Diye birşey çıktı depozito Test ödemesi falan yatırıldı diyor TRY Diye bi kutucuk var oraya ne yazacağım Lütfen Yardım.

Size bir sorum olacaktı banka hesabına yatması ıcın sız pın felan gırdınızmı acaba?

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Size bir sorum olacaktı banka hesabına yatması ıcın sız pın felan gırdınızmı acaba?

Cevap Yazıyorum:
Pin in amacı hesabınızı yeni aldığınızda, hesabınızı onaylamak için girilir ( Bilgilerinizin Doğruluğu Açısından ).
Banka hesabınıza paranın yatmasını istiyorsanız, hesabınızdan banka ödemesini seçersiniz ve banka bilgilerinizi girersiniz.
Adsense sizin banka hesabınıza bir miktar para yatırır ve bunun ne kadar olduğunu, hesabınızı doğrulamak için, hesabınızdan girmenizi ister.

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Teşekkürler,Fakat Benim farzedelimki hesabımda 100 lira var google test için 1 lira yatırdı ben o 1 liranın sonradan yatırıldığını nerden anlayacağım ?? veya onumu yazacağm TRY Adlı Kutuya ?

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Teşekkürler,Fakat Benim farzedelimki hesabımda 100 lira var google test için 1 lira yatırdı ben o 1 liranın sonradan yatırıldığını nerden anlayacağım ?? veya onumu yazacağm TRY Adlı Kutuya ?

Banka hesabınıza yatırıyor.
Sizde hesabınızda hesaplar işlemini incelerseniz ne kadar yattığını görürsünüz.

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
teşekkürler bu forumda olmasa ne yapardım bilemem ? :) ama son bi sorum olacaktı param 105 dolar nasıl gönderecem hesabıma ?

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Banka Hesap bilgilerini girdiseniz.
100 dolara nisan ayında ulaştıysanız, mayıs sonu hesabınıza yatar.

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
Banka Hesap bilgilerini girdiseniz.
100 dolara nisan ayında ulaştıysanız, mayıs sonu hesabınıza yatar.

Hadi Ya ? yani bir ay sonra mı gelecek ? 28 nisan bugün bu ay sonu gelmeyecekmi ? peki ozamana kadar örneğin,150 dolar olsa 150 dolarmı gönderecekler ?

GreeNEyeS

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Hadi Ya ? yani bir ay sonra mı gelecek ? 28 nisan bugün bu ay sonu gelmeyecekmi ? peki ozamana kadar örneğin,150 dolar olsa 150 dolarmı gönderecekler ?

Nisan Sonunda hesabında ne kadar varsa o kadar gönderecekler.
Adsense Hesabında yazar, nisan ayı bakiyesi diye.

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bugün 29 nisan hesapta 105 dolar var ay sonunda 105 dolar gönderecekler deilmi bu ay sonunda ?

Cnkrt

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
6
Banka hesabımız USD olacak değil mi arkadaşlar ?

TL hesabım vardı test ödemesi yapılamadı demişti.

Bilgisi olanlar yazabilir mi acaba ?

FireLord

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
bugün 30 nisan nisanda 100 dolara ulaştı bu ay verilmeyecek mi ? mayısın sonundamı verilecek ?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5