İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Adsense

webdunyasi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Adsense kullanmak için nisan 1 'e kadar cookie ile şartlar sayfası hazırlamamız gerekiyormuş sitemize varmı öyle birşey? yapılması gerekenler varmı?

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
adsense paneline girince orada uyari olarak yaziyordu , tekrar kontrol ettim artik yazmiyor 1 degil 8 nisan olmasi gerekiyordu yanlis hatirlamiyorsam.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Evet. Gizlilik sözleşmesi sayfası hazırlamak gerekiyor.

netster

0
İyinet Üyesi
Reaction score
24
nerede bu uyarı ben hiç bir şey görmedim ?? yeni üyelik içinmi acaba

Adsense paneline giris yaptigimiz zaman , on izleme sayfasinda iletilerin alt kisminda cikiyordu. Mesajimi yazdigim zamanda soyledigim gibi artik cikmiyor o uyari. Yeni uyelikler icin gecerli oldugunu sanmiyorum cunku adsense hesabim 2005 yilindan kalma. Yeni bir reklam birimi icin gizlilik sozlesmesi sayfasi eklememiz soyleniyordu. Google forumlarinda ayrintili bir bilgi bulursam buradan paylasirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5