İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google adsense

desoLate

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gokhans19 bence sen çok fazla abartıp büyütüyorsun. Adsense premium üye olan sitelerde bile böyle bir ibare yok ve bende hiçbir siteme koymuyorum. Ve sırf bu belirtmeyi yapmadığım için google'ın ceza vereceğini hiç mi hiç zannetmiyorum :) Google'ın diktatör olduğunu düşünmüyorum.

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
desolate bu kural sözleşmede yazıyor ve sende kabul ediyorsun.Heralde bunun farkındasındır..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
desolate bu kural sözleşmede yazıyor ve sende kabul ediyorsun.Heralde bunun farkındasındır..

İyinetin kurallarında kimseyi rencide edici davranışlarında yapılmaması belirtiliyor. Bu kuralıda dikkate alıyor musun? Yoksa bişeyleri kafana sokabilmek için markamızın "Google" mı olması gerek?

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
İyinetin kurallarında kimseyi rencide edici davranışlarında yapılmaması belirtiliyor. Bu kuralıda dikkate alıyor musun? Yoksa bişeyleri kafana sokabilmek için markamızın "Google" mı olması gerek?

Senin sözlerinlede başkaları rencide oluyor.Niye iyinetin kurallaraını dikkate almıyosun..

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Hangi sözüm rencide ediciymiş?
Doğruları söylediğim için biraz burukluk oluşmuş olabilir içinde. Ama ismi rencide olmak değildir ;)

Benim hangi sözüm rencide ediciymiş?
Gerçekleri duydukça seni ter basıyosa ona yapılabilecek bi çözüm yok..

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Heralde sözleşmeyi kabul etmek kelimesinden hiçbişey anlamıyosunuz..

Bu şekilde tavırlar göstermeye hakkın yok.
Bu şekilde rencide ediyorsun mesela.
Biraz daha araştırsam yığınla bulurum, ama sana bu kadar vakit ayırmak istemiyorum.
Ayrıca bana yazmış olduğun son mesajda kendi mesajımı görür gibi oldum :)

gokhans19

0
İyinet Üyesi
Reaction score
29
Bu şekilde tavırlar göstermeye hakkın yok.
Bu şekilde rencide ediyorsun mesela.
Biraz daha araştırsam yığınla bulurum, ama sana bu kadar vakit ayırmak istemiyorum.
Ayrıca bana yazmış olduğun son mesajda kendi mesajımı görür gibi oldum :)

Sözleşmeyi kabul etmek kelimesinden bişey anlamıyomusunuz demek rencide edicimi oluyor.
En sonunda gerçekleri görebildiğin için sevindim ;)

yagmayok

1
İyinet Üyesi
Reaction score
89
Arkadaşlar lütfen birbirimizi kırmayalım... Tüm bunlara değer mi ? ...

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
O gereksiz şahsı block ettim zaten, onun saçma sapan mesajlarını okumaktan sıkıldım artık. :)

voltran32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gökhan google adsense konusunda bana göre uzman birisi ve bu konuda herkese elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan birisidir. Söylediklerine katılırız katılmayız orası ayrı bi mesele, sadece kendisi uyarıda bulunmuştur. Belki dediği doğru çıkar belkide yanlış ileride göreceğiz bunu. Kimsenin kimseyi rencide ettiği falan yok. Konuyu uzatmayalım lütfen.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
Gökhan google adsense konusunda bana göre uzman birisi ve bu konuda herkese elinden geldiğince yardımcı olmaya çalışan birisidir. Söylediklerine katılırız katılmayız orası ayrı bi mesele, sadece kendisi uyarıda bulunmuştur. Belki dediği doğru çıkar belkide yanlış ileride göreceğiz bunu. Kimsenin kimseyi rencide ettiği falan yok. Konuyu uzatmayalım lütfen.

Biz konuyu kapatmışken açan sizsiniz.
Son mesajımız bakın bakalım ne zaman yazılmış.
Cevap hakkı doğacak şeyler yazmamanız dileğiyle..

voltran32

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
NeFuSa iyimisin sen, senin son mesajın mart 14 dünde, benim mesajımda mart 14. ben bi fark göremedim ben yasen :)
Cevap hakkı doğacak şeyler yazmassan bende sevinirim.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5