İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google AdWords Reklam Uzmanlarıyla Çalışmak

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Google'da reklam uzmanlarıyla çalışmak artı getirir mi? Gerçekten güvenilir kuruluşlar mıdır çözemedim.

Aylık 1000 tl bütçeli reklam başlatacağım. Kendim mi yönetsem yoksa bir ajansla mı anlaşsam bilemedim.

Ovetto

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
27
Şuan öyle yapıyorum aslında. Neden kendim yönetmeliyim? Daha fazla verim alabilir miyim diye düşünüyorum.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Profesyonel bir destek alırsan maliyetleri de düşürebilirsin.
Aslında böylece kar bile edebilirsin.

CaLViN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
63
Evet,
Sen gerçekten bu işten anlamıyorsan,siteni iyi optimize etmediysen yüksek ücret ödüyor olabilirsin.
O yüzden bir bilene danışmak bu durumda her zaman iyidir.

silver2941

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendin yönet çok zevkli üstelik ben kendim yönetiyorum. tık başi o kadar az para gidiyor ki zaten adseneden fazlasini kazaniyorum..:)

ewening

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bende kendim yönetiyorum hemde soyle söyliyim size örnek:1.680tık 16.80tl ödüyorum daha ne olsun tık başı 1krs geliyor hemde istediğim hit kelimelerde bende uzmanım galiba:)))

natrobin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kendin yönetsen daha iyi olur hocam çok fazla faklar olmaz giden bütçede tabi sitenin optimizasyonu düzgün ve anahtar kelimeler iyiyse sitene uygunsa

bunun dışında çok fazla bi fark olmaz

UmutTasarım

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Ne kadar ücret ödeneceği nasıl ödeneceği herşey birazda web sitesinin alanına bağlı. Eğer o alanda reklam veren pek yoksa 1 kuruşada reklam verirsin :) örnek veriyorum bu günlerde nakliyat ve web tasarım konusunda reklamlar oldukça çoğaldı. az maliyetle ilk sayfa reklamlarında çıkmak gerçekten zorlaştı 1,50 TL TBM kalite puanı 6 olduğunda düşünün 3. sıraya bile yerleşemiyosunuz :) Uzman olarak adresgezginini öneririm. Onun dışında şu anda çalıştığım şirkette adwords hizmeti veriyor. Tabi ben değil daha uzman kişiler...

Ngyükle

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Gerçek Adwords Uzmanlarıyla Çalışırsanız Geri Dönüş Daha çok alırsınız.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

<-->sekito <-->sekito