İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Alerts Hakkinda

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Merhaba Arkadaslar,

Bu google alerts hakkinda genis bilgisi olan var mi?

Mesela e-mail gonderiyorlar. Bu bizim icin iyi mi ? yoksa kotu mu? Burada merak ettigim Google tarafindan gonderilen e-mail.

Acaba bu google e-mail adresi googlealerts-noreply ( @ ) google.com

Ben arastirdim ama tam turkcesini bulamadim. Bu gonderilen alerts'lar arama sonuclarinda etkili oluyor mu?

Tesekkurler

dombalak

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
google alerts sizin belirlediğiniz bir keyword için belirlediğiniz süre aralıklarında internette oluşan değişiklikleri size bildiriyor

ben 2 keyword için kullanıyorum haftalık olarak bana bu keywordlerle ilgili son bir haftada internette gelişen olayalrla ilgili bilgiler veriyor

şöylede diyebiliriz

keywordünüzün arama sonuçlarını belirlediğiniz süre aralıkalrında size mail olarak gönderiliyor bir nevi ajanda hizmeti

sizin sitelerinizle bağlantılı bir durum değil sadece bilgilendirme amaçlı olarak sunulan bir hizmet

kullanan başka arkadaşlar varsa onlarda bir şeyler ekleyebilir

i.ari

0
İyinet Üyesi
Reaction score
6
Türkçe olan içerikler içinde haberdar ediyor mu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5