İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Amcaya nasıl şikayet ederim? [kelime spamı]

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış anlama eğer siteni yollasaydın bile zaten oturupda sana zarar vericek bişiy yapmıcaktm ddos adsense olayı lafın gelişiydi..
sadece bide ben ileticektm şikayet olarak neyse çok büyük bir önemi yok zaten... eninde sonunda biri şikayet edicektir...

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bende spama girmeden önce bazı siteleri şikayet ettim sonuç 0 oldu. zion un da dediği gibi bende artık spam yapmaya başladım baktım işler böyle yürüyo.
ama iyinetadmin e helal olsun spamı desteklemiyomuş :) spam yaparken iyi oluyordu..

firar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet çok tartışıldı bu desteklemediğini dile getirdi bi çok kez ve mareze çocuk p.rnosu gibi sitelerede karşı oldugunu duymuştum...

savunmasında ise geçmişte kalmış bişiy oldugundan bahsediyordu

insanların görüşleri değişebilir hayatın getirdiği bişiy bu erkeklerin alkolü bi kadın yüzünden bırakması veya başlaması :D gibi mesela sen şuan googleden ban yesen bidaha yapıcağını hiç sanmam... yaparmısın?

krake

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ya ustadlar ben ne sorduuum Konu nereye gitti yaaa :D . Bu şikayet maili olarak Turkce mail yokmu? Yoksa inglizceye atıcam.

Cevaplarınızı bekliyorum

dizayn1st

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
sırf spam için kullandığım domain giderse bir sorun olmaz
bu benle bitmez ben kainattaki bi ağaç gibiyim kainat benim kaç katım artık düşün :)

farketmez aslında nede olsa ilgilenilmiyor ama Türkçe olarak yoktur galiba, ing ye at

ploop

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
[email protected] adresine "Kural ihlali bildirimi" başlıklı mail at, ihlalin yapıldığı site adresini, ne şekilde ihlal yapıldığını yaz; en kısa sürede cevap verirler.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi