İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Apps Mail Hakkında Yardım

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba;

Google Apps Mail kullanan işletmedeki kullanıcılar için mail hesaplarını Outlook'a otomatik tanımlayan bir program vardı. Kullanıcı mail adresini ve şifresini yazıyordu, program bütün port ve mail sunucu ayarlarını otomatik olarak outlook'a kuruyordu. Bu programı zamanında google dağıtıyordu fakat şimdi bulamıyorum. Adresini bile yada elinde olan arkadaş varmı? Hosting firmalarının elinde olabilir Google apps mail kullanna müşterileri için..

Carpediem

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
İşletmedeki kullanıclar outlook ayarlarını manuel olarak yapamıyorlar.. Hepsine tek tek uzaktan bağlanmakta çok zor oluyor.. Bir tane setup vardı önceden sadece mail hesabını ve şifresini yazıp ileri demesi yeterli oluyordu. O program gerekli bana..

Antika

0
İyinet Üyesi
Reaction score
18
buldugun zaman paylasirsan sevinirim ozaman :)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5