İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Arama Motoru Uygulaması

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar başlık biraz tuaf gelebilir ama aklımda söyle birşey var bir arama motoru sayfası yapıp google adrese kaynaklı olarak çalıştırıcam fakat bunu bi kaç internet cafenin explorer açılış sayfası olarak yapıcam kullanıcılar o adres üzerinden google arama yapıcaklar ancak bunun bana zararı ne olur google bundan şüphelenip bana ani bir tepki ile banlama yapabilirmi yani ortalama 50 birgisayarın açılış sayfası olucak ve günde en az benim tahminim 50 arama yapılcak sizden yorumlarınızı bekliyorum.

Saygılar

Breeze

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
Akınsoft , Handysoft (yanlış hatırlamıyorsam ismini) uyguluyor

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
zaten akınsoft dedigin program internet cafelerde pclarin ana makinaya baglı acma kapama hesap işlemlerini gören bir program her günde kullanıyorum o programı benim merakın google yaptıgımı görüp bana kızarmı :D

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
sen aramalara şimdi adsense reklamlarıda eklersin bir bilgisayardan iki kere tıklasalar 100 kere tıklanmış olur bir ip den 100 tıkı spam olarak görür ve seni banlar. Para kazanmıcam diyorsan bir sorun olmaz belki seni teşvik için prim bile verirler :)

LanetLy

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
adsense eklemiycem aslına bakarsanız simdi deneme amaclı koydum ama daha cafedeki pclerin explolrer ana sayfası yapmadım emin olup öyle yapıcam www.doruktr.com/google.php

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5