İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Arama Sonucu ACİL Yardım

BuZuL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar aranızda yeniyim bi haber sitem var domain ismini googlede aratınca 3.sayfa'nın ortalarında çıkıyorum şöyle düşünün domainim kentgazetesi.com ama ben google direk kent gazetesi yazdığımda 3 sayfada çıkıyorum site 1 aydır aktif sizce nasıl bunu 1.sayfaya hatta sonuçta aranan kelime ile domain aynı nasıl birinci sıraya çıkartırım bana bu konuda yardımcı olucak seo cu arkadaşlarıda bekliyorum şimdiden yorumlarınız ve önerileriniz için çok teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim...

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Kelimeyi görmeden yorum yapmanın doğru olmayacağınız düşünüyorum. Kelimenin rekabet durumu, sitenin içeriği ve filtresinin olup olmaması gibi detaylar yapılacakları etkileyecektir.

Nemiroff

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
kelimenin aranma hacmi yuksekse 1 ay gibi bir sürede ilk sirada çıkmamasi normal :=)

serkantkar

0
İyinet Üyesi
Reaction score
7
BuZul izninle bir analoji yapmak istiyorum, uzun uzun neden beklentinin normal olmadigini anlatmak yerine bu ornek daha cok ise yarayacak diye dusunuyorum. Bir uretici "dunyanin en guclu deterjani" marka adinda bir deterjan cikarir ama satislar hic istedigi gibi olmaz. Sonra kalkip neden insanlar uzerinde "dunyanin en iyi deterjani" yazdigi halde bizim urunu almiyorlar diye sorar. Simdi sokaktaki siradan bir insana bu ornegi verseniz sanirim ureticinin neden sorusunu cevaplayacaktir. Uzerinde "dunyanin en iyi deterjani" yazmasi bir deterjani gercekten iyi yapmaz. Web icin de durum bundan farkli degil. Domain adinin super gazete olmasi super bir gazete arayanlara Google'un bunu getirecegi anlamina gelmez.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5