İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Aranma Hacmi Yüksek Alan Adı

xemsix

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba arkadaşlar ben kışın iki tane alan adı satın aldım bu alan adlarını uzun araştırmalar sonucu bulup aldım. Alan adları anahtarkelime.com şeklinde ve anahtar kelimeleri Google Keyword Planner'dan aratınca birtanesi aylık 1,500,000 aranma diğeride 2,100,000 aylık aranma almış. Dediğim gibi kıştan beri bu iki site ile uğraşıyorum ve 2 milyonluk aranmada birinci 1,5 milyonlukta ise globalde 2. sıradayım. Birde bahsettiğim siteler ve alan adları ingilizcedir. Benim merak ettiğim ben bu kadar emek sarf ettim bu siteler için ama çevremdekiler o kadar yüksek kazanç elde edemeyeceğimi söylüyorlar. Bu konularda bilgisi olan arkadaşlar var ise ve bilgilendirirse çok memnun olurum.

konu hakkında bilgisi olan yok mu?

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5