İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google artık geçersiz tıkları saymıyor mu?

leandro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Dikkatinizi çektimi bilmiyorum fakat sanırım google artık geçersiz tıklamaları saymıyor. yeni kodlar çıktıktan sonra (ki ben kod'da değişikliğin nerede olduğunu anlamadım) farkettim. bazen sayfa gösterim sayısından çok tık olduğu gözüküyor raporlarda fakat 1 tıklama olarak sayıyor. buna en az 4-5 kez şahit oldum. kötü niyetli kişiler yada bilmeyerek tıklayanlar olmuş. Eğer böyleyse çok güzel bir gelişme çünkü adlogger hiç kullanmadım google tavsiye etmiyormuş zaten.

Outface

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu uygulama daha önce de vardı. Aynı IP'den 1'den fazla tıklama tek tıklama olarak işleme geçiyor.

CMYLMZ

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ressam bence bildigini söylemelisin aksi halde sadece şüphe olarak kalacak bu söylemiş olduğun "Eminmisin" kısmı

KR@LKSK

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Daha önce milletin panelde yüzlerce tıklama oluyodu konu açıyolardı biri banlatmak için tıklıyo falan diye:) Nezamandır var bilmiyorum ama sonradan gelmiş bu uygulama...

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ressam bence bildigini söylemelisin aksi halde sadece şüphe olarak kalacak bu söylemiş olduğun "Eminmisin" kısmı

Yoo öğrenmesi kolay sitenizden 4-5 tane tıklayın belirli bir urlden kanallar aracılığıyla bakın bakalım sayıyormu :)

Belki tıklamanın abartılmasını engelemiştir, ama aynı tıkları saymamazlık yapmaz google, malum işine geliyor yoksa nasıl banlayacak bizi düşünün ;)

Mehmet

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yoo öğrenmesi kolay sitenizden 4-5 tane tıklayın belirli bir urlden kanallar aracılığıyla bakın bakalım sayıyormu :)

Kullanıcıları program kuralı ihlaline yönlendirmemelisiniz. Soruların cevabı kuralları ihlal ederek değil Google'a sorarak veya Google'ın daha önce verdiği cevaplara bakarak öğrenilir.

NeVarKi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Mehmet'e Katılıyorum, Arkadaş Bakiyim Gibisinden Tıklıyabilir, Kimseye Sebep Olma Bence :)

ResSam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kullanıcıları program kuralı ihlaline yönlendirmemelisiniz. Soruların cevabı kuralları ihlal ederek değil Google'a sorarak veya Google'ın daha önce verdiği cevaplara bakarak öğrenilir.

Ben git reklamlarına tıkla demiyorumki :) "Ressam bence bildigini söylemelisin" demişti bende bildiğimi söyledim.

Mehmet'e Katılıyorum, Arkadaş Bakiyim Gibisinden Tıklıyabilir, Kimseye Sebep Olma Bence :)

Falla abi herkesin aklı fikri var ne diyim, kendi reklamlarına tıklamak ban sebebi, bunu bile bile bakıyım gibisinden denerse tabiki banlanır, :p

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi