• TC Kimlik Numaranızı onaylayarak iyinet.com'dan tam olarak yararlanabilirsiniz. Konu açabilmek ve açılan konulara yazabilmek için lütfen Türkiye Cumhuriyeti Kimlik Numaranızı doğrulayın. Doğrulama ile ilgili hata alıyorsanız, kimlik ön yüzündeki Ad Soyad, Doğum yılı ve TC Kimlik numarası görünecek şekilde kimlik resmini bize gönderebilirsiniz.

sohbet odaları

Google Backlink Anlayışı Değişmiş

teknosayfam

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
22 Eylül 2017
Mesajlar
407
Reaksiyon
89
Puanları
0
Şube
Kahramanmaraş
70 Aydır Üye
Google backlink anlayışı değişmiş artık kelime üzerinden sakın link çıkışı yapmayın . Anlayan anladı.

Bir Tanıtım Yazısında Kaç Tane Link Çıkışı Olmalıdır?

Ana sayfa için alınacak tanıtım yazısında hedefiniz ana sayfa olacağı için 3 adet kelimeden ana sayfaya link çıkışı yapmak doğru olmayacaktır. Tanıtım yazısında mantık olarak siteniz ve anahtar kelime hedefi olan sayfa veya kategorilerinizle ilgili detaylandırılmış bilgilerin yer alması makalenin zenginliğini de belirtmektedir. Eğer sadece ana sayfayla ilgili bir tanıtım yazısı paylaşımı söz konusu olacaksa tanıtım yazısı başlığının site adını geçirmesi, 1 adet ana sayfanızda hedeflediğiniz anahtar kelimeyi link çıkışı olması ve son olarak site sonunda URL adresiyle yönlendirme yapılması çok doğru bir içerik olacaktır.

Doğru makale konusunda da sitenizin ana sayfası, 2 adet farklı sayfa yada kategori sayfalarına ait bilgi ve yönlendirmeleri bir makale içerisinde doğru açıklama ve içeriklerle de yapar, aynı makaleyi konu başlıklarıyla da bölüştürme yaparsanız siteniz için doğru bir SEO etkisi ve okuyucular tarafından doğru bilgi oluşturacaktır.
 

pieta

İyinet Üyesi
Bilgiler
Katılım
18 Ocak 2019
Mesajlar
15
Reaksiyon
2
Puanları
0
53 Aydır Üye
iyi bilgi olmuş
 
Tüm sayfalar yüklendi.
  • Yararlı
Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur. iyinet.com sayfalarında yer alan yazı, görsel ve linklerle ilgili hukuki şikayetleriniz için Buradan iletişime geçmeniz durumunda, ilgili kanunlar ve yönetmelikler çerçevesinde en geç 7 gün içerisinde iyinet yönetimince tarafınıza dönüş sağlanacaktır.
Üst