İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Ban

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba
Google Attigi bir bani ne kadar surede acar yada acmasi icin hangi sebepden ban acabilirler bunun hakkinda bilgisi olan varmi arkadasyeri.com 10 11 ay oldu hala banli

T

tikky

Misafir
sevdamasali.net de banlıydı bir arkadasimin sitesi ben pr 5 4 6 li sitelerden dost site eklettim bi haftada kalktı yanlısıklamı kalktı bilmem ama banı kalktı :D

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Iyide benim zaten pr 4 5 sitelerim var onlardan link de verdim baska bir sebepden doylayi acilmistir yada baska bir sey vardir bu yuzden acilicagini sanmiyorum

ZIPPKIN

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
whois bilgilerini, sunucunun yerini falan değiştirmeyi dene. benim de iki sitem aynı anda ban yedi, ben aynı şeyleri yaptım şimdi sonuç bekliyorum. daha önce de bir stiemi bu sandboxtan çıkartmayı başardım. sitede biraz tasarımı değiştirdim, bir de yerini değiştirip sıkça güncelledim. işe yaradı

T

tikky

Misafir
toolbar`ın 4 5 oldugu kadar gerçek pr ninde öyle olması lazım ayrıca googlebot siteyi 2 günde bir fln ziyaret ediyorsa olur. dedigim gibi sevdamasali.net de banlıydı 1 haftada düzelttim :)

ArkadaSYeri

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ve ayrica benim PR 5'di ban yemeden once bandan sonra 0 oLdu bunuyda goz onunde bulundur.. Bakalim 1 yil daha bekleriz .. ve daha sonra artik acılır acılır acılmaz Yolumuza bakariz..

T

tikky

Misafir
hmm bak bunu ogrendigim iyi oldu 2 yil icinde aciliyo guzel :D

R

Reignman

Misafir
Aldığımız domaini 1 aydır eklemiyor database'e. Sanırım önceden alınmış ve google tarafından banlanmış. google help'e yaklaşık 10 gün önce ingilizce mail yolladım ama değişen bir şey yok.

Açılmasını bekleyeceğiz mecbur.

Romantlk

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ArkadaSYeri' Alıntı:
Iyide benim zaten pr 4 5 sitelerim var onlardan link de verdim baska bir sebepden doylayi acilmistir yada baska bir sey vardir bu yuzden acilicagini sanmiyorum

aynı makinadan yani ipten link vermenin hiç bir yararı olmaz.

macellan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
arkadaşlar sitenin banlanıp banlanmadığını nereden öğrenebiliriz. aynı dert bende de var galiba

Arayan Adam

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Aldığımız domaini 1 aydır eklemiyor database'e. Sanırım önceden alınmış ve google tarafından banlanmış. google help'e yaklaşık 10 gün önce ingilizce mail yolladım ama değişen bir şey yok.

Açılmasını bekleyeceğiz mecbur.

Domainin onceden kullanilip kullanilmadigina bakmak icin http://www.archive.org/web/web.php kullanabilirsiniz.
Ama benim bildiğim kadarıyla bir domain expire eder ve yeni biri alırsa ban ortadan kalkar. Daha once banlı bir domainimi satmistim, googlein indexlemedigi ve alici yeni siteyi kurduktan sonra google siteyi indexledi ve suanda PRsi 3...

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5