İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Banlamış

StyLe

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
az önce denedim google hesabıma giriş yapamıyordum mailime baktım banlandınız..

8-9 gündür tıklamalarda bir artış görüyordum bunu google ye bildirmeyi düşündüm ama daha sonra bundan vazgeçtim.
Hesabım kapandığı için google a mail attım olanları yazdım, geçersiz tıklamaların yapılmadığı süreye dönülmesini rica ettim. defalarca özür diledim
sizce sonucu ne olabilir.

uyuz

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
özür dilemekle çözülmüyor bu işler...

theersin

0
İyinet Üyesi
Reaction score
4
çok üzüldüm bu aralar banlama oranları artı galiba bir kaç tane arkadaşımında hesapları kapatılmış

Varista

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kötü olmuş :( Google artık eski google değil adsense başvurularını geç kabul ediyo hatta zor kabul ediyo ve banlıyor.Allah kolaylık versin herkese

wasGer

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
yanlış anlama ama ben üzülmedim hatta olumlu bakıyorum. böylece bizim kaynaklar korunuyor...
kolay gelsin.

redbaron

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
geçmiş olsun + bence sen özür msjlarını at bu durumun senden kaynaklanmadığını iilet bir ihtimal diyorum

beceriksiz_acemi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
16
hile yapmıyorsanız, tıklamalarda artış görüyorsanız bunu googleye bildirmekden çekinmeyin.Bu size asla zarar olarak dönmez.Aksine bu sorunu araştırmalarına yardımcı olur ve size şöle bir mesaj gelir.

Programımıza göstermiş oldğunuz ilgiye teşekkür ederiz.Amacımız reklamveren firmaları korumak olduğu için sürekli olarak tıklamalar takip edilmektedir.Kanallarınızı kontrol etmenizi rica ederiz.

Bu mail sayesinde, sahte tıklamadan banlansam bile, elimde bir koz olmuş olacaktır.Haa hile yapıpda bu maili yollama uyanıklığı yapanlar unutmasınki google şiddetle gelişmiş sistem kullanıyor.Mac adresinizide bulabilir.Kandırmayı denemeyin sonu hüsran olur.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
arkadaşım keşke atsaydın email.

beceriksiz_acemi nin dediği gibi bir emaili ben attım google a.Sitemde bazı çekemeyenler geçersiz tıklama yapacaklarını ve hesabımı kapattıracaklarını söylediler.Arkasındaki günler artış görüp hemen google a email attım.Onlarda olumlu yanıt verdiler ve aradan 4 ay geçti hesabım hala duruyor.Belki o emaili atmamış olsaydım hesabım çoktan kapanmış olacaktı

SeVeRaL

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Gerçekten böyle olayların olduğunu görmek çok üzücü. Bunu yapan insanlara kin kusasım geliyor ama ne fayda.
Burası webmaster forumu, ama sitelerimizi yazmaya korkuyoruz. Gerisini siz düşünün.

masques

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
SeVeRaL' Alıntı:
Gerçekten böyle olayların olduğunu görmek çok üzücü. Bunu yapan insanlara kin kusasım geliyor ama ne fayda.
Burası webmaster forumu, ama sitelerimizi yazmaya korkuyoruz. Gerisini siz düşünün.

hayırlısı olsun takma.Bişeyide daha öğrenmiş oldun işte.Bende öyle belki 2 3 defa ban yemişimdir bu yüzden googledan.Ama 4. sünde öğrendim ne yapacağımı.Belki bidaha ban yiyeceğim ama 5. ide daha fazla şeyler biliyor olacağım. Hepsi bi tecrübe ;)

yzgulec

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bence AdSense'e mail atman iyi olmuş, kesinlikle pes etme ve sabırlı ol. Daha önce bir sitede rastlamıştım adam AdSense hesabı durdurulduktan sonra Adsense'e attığı email'lerin kopyalarını koymuş (Olayın ana hatlarını hatırlamıyorum ancak şöyleydi sanırım, adamın sitesi bir radyo programında tanıtılmış ve haliyle reklamlara tıklamalarda büyük bir artış olmuş ve sonucunda Google'dan ban yemiş.) Sonuçta 4-5 mail'den sonra hesabına ve hatta hesabındaki paraya kavuşmuş. Adresi de bulabilirsem göndereceğim. Sanıyorum ki senin de hesabın tekrar açılacaktır.

edit: Adresi buldum. Örnek mail'ler bulunuyor bu adreste. İngilizce tabii: http://www.yfs1.com/adsense-reinstatement-guide/

Phantasm

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu işin tek çözümü google'ın insiyatifini yükseltmesidir.
bunun içinde google'da çalışan yetkililerine insanlık insiyatifi tanımasından geçiyordur. herkese aynı insiyatifi tanımayabilirler.

anca bu google klonları yahoo adsense gibi şeyler ortaya çıkınca olacak gibi.
o süreye kadar banlamaları haklı olarak devam edecek...

D

duyurbeni.com

Misafir
arkadaşlar yaptıgımız siteleri babanıza bile söylemeyin iki gün sonra kimle papaz olacagınız belli olmaz.

G

galatasaraylilar

Misafir
geçmiş olsun. önceden bildirseydin banlamazlardı sanırım. umarım geri alınırsın ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5