İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Benim İşletmem Doğrulama Kodu Gelmiyor Çözümü

EyupogluMedya

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
0
google-benim-isletmem-dogrulama-kodu-gelmiyor.jpg

Merhabalar, bir çok kişinin yaşadığı sorunlardan birisi olan Google benim işletmem doğrulama kodunun geç gelmesi veya hiç gelmemesi. Bunun için yapacağımız bir kaç şey var onlardan bahsedelim. Öncelikle bir ipucu verelim sonra diğer konuya geçelim...Sizle benim aynı ilçe de olduğumu düşünün ve birbirimizi tanıyoruz.Benim haritam var ama siz daha yeni başvuru yapacaksınız, eğer ki siz başvuru kısmında benim telefonumu kullanır iseniz %95 size doğrulama seçeneği olarak direk sms ve telefon ile doğrulama gelecektir.Bu sayede 10 dakika da işletmeyi onaylayabilir siniz. Onayı aldıktan 24 saat sonra paneliniz de kendi telefon numaranızı yazıp diğer bilgilerinizi de güncelleyebilirsiniz...
İkinci yöntem ise şudur, eğer ki posta kodu 14 gün içinde gelmedi ise panele giriniz, daha sonra sol kısımda destek bölümü var oraya tıklayarak sağ tarafta açılan kutucukta ki en alt kısma gelin ve
Daha fazla yardıma mı ihtiyacınız var? linkine tıklayarak doğrulama seçeneğini işaretleyiniz. En az 14 gün önce başvuru yaptım 2.seçenek yani buna tıklayın ve en altta bizimle iletişime geç linkine tıklayınız. Burada ki bilgileri eksiksiz olarak doldurup yolladığınız da ortalama 24 saat içerisinde dönüş sağlıyorlar...
Videolu Anlatım : ( Videoda ses sorunu var, kusura bakmayın çekim konusunda çok iyi değiliz gayemiz sadece görsel olarak da göstermek )
Kaynak : Google Benim İşletmem Doğrulama Kodu

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5