İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Bu Ay Ödemeleri Onaylamaya Başlamış

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Evet Arkadaşlar Google ödemeleri onaylamaya başlamış arkadaşlar.. Benimki onaylanmış bu çek bozdurma olayını benim yaş 17 kendi adıma hesabım yok yardım edermisiniz nasıl bozdururum gelince?

M

malatyasporlu

Misafir
onaylamaya başlamış mı ?

benim hesapta 90 küsür $ var şimdi obir aya mı kalacak ?

S

soundmaster

Misafir
evet benimki 2 gün önce onaylandı

malatyasporlu:
bu onaylananlar zaten geçen aykilerdi

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Senin yaş 17'se adına çek gelince, büyüklerinden biriyle annen ya da babanla bankaya gidersen sanırım bozdurabilirsin başka bi şekilde tek başına yapamassın bu işi diye biliyorum ben..

Ayrıca şu var keşke baban ya da annen adına üye olsaydın.. o zaman problem yaşama riskin azalırdı..

M

malatyasporlu

Misafir
yani şöylemi oluyor.. bu kazancım ayın sonuna doğru değil ocağın 15ine doğru onaylanacak değil mi?

birde geçersiz tık ne oluyor yani kazancımızı kaybetme olasılığımız mı va r?

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
birde arkadaşlar adsense-tr ye mail attım çek sahibi adının değiştirilmesi konusunda adsense kurallarında değiştirilebiliyor mu tam bir bilgim yok bu konudada değiştirilebiliyorsa iyi olcak yoksa sakatlardayız...

alicanorg

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mp3arsivi işini zora sokuyorsun. Senin yerinde olsam onlara mail atmadan burdakilere bir danışırdım. Google çek sahibinin adını değiştirme isteğine kıllanır ve %99 kabul etmicektir. Bencede ailenden biriyle git ve onların adına kendine bir ek hesap açtır(çocuk/genç hesabı) eskiden ben böyle bir hesap açtırmıştım müşteri temsilcisiyle konuşursanız 10 dakkaya kalmadan bir döviz hesabın olur onların adına ama sana ait. Böylece gittiğin zaman kendi başına bile bu çekleri bozdurabilirsin.

mp3arsivi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bankalardan birine sordum ve cevap şu arkadaşlar

çekin yaşı olmaz herkeze bozarlar ve hesap numarası olması gerekmiyor hesap numarası olması sadece hızlandırır işleri bu kadar dediler ve rahatlıkla kücük bi komisyon la bozdurabilirsiniz dediler. Bilginize

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5