İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google bunumu demek istediniz ?

Mackenzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Merhaba Değerli Arkadaşlar Açık Olan Bir Web Sitem Var Yaklaşık 2 Yıldır Açık Lakin Site ismini Google de Arattırdığımız da Bunumu demek istediniz ? Diyor..

Bunu Yok Edebilirmiyiz? Bazı Arkadaşlar Zamanla Düzelir Site Diyor Her sormamda Bunu Söylüyorlar Bu Nekadar Bir Zamanki 2 yıl oldu Hala Bunu mu Demek istediniz ? Diyor.

Bu sorunu Haledebilmek için Siz Değerli Arkadaşlardan Yardım istiyorum Bu Konuyu lütfen Ele Alalım Ne Yapmamız Gerekiyor Prosedürü Nelerdir.

Bu Konuda Bana Yardımcı Olursanız Sevinirim Teşekür Ederim Cevaplarınızı Bekliyorum.. Saygılarımla

mathiaxbars

0
İyinet Üyesi
Reaction score
122
Bunumu demek istediniz demek istediği site çok aranıyordur , yapabileceğin birşey yok.Siteyi geçmen gerekir.

Eif

0
İyinet Üyesi
Reaction score
248
Site isminin görünürlüğünü arttırmalısın. Yani bir index alan linkler var, bir de sadece görünen linkler var. Sitene site ismini eklemelisin (footera olabilir)

Site ismini daha fazla aramalısın. SeoQuake yüklemeni tavsiye ederim.

Mackenzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Site isminin görünürlüğünü arttırmalısın. Yani bir index alan linkler var, bir de sadece görünen linkler var. Sitene site ismini eklemelisin (footera olabilir)

Site ismini daha fazla aramalısın. SeoQuake yüklemeni tavsiye ederim.

Bunu Deniyecegim Teşekür Ederim Arkadaşlar Başka yöntemler Varmı

Mackenzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Ozanti Site ismini Parçalayarak söylese Bunu mu Demek istediniz diye o Zaman sorun yok Ama Benimkisi Başka bir site ismini söylüyor :(

haberdeyiz.com

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aynı sıkıntıyı ben de yaşıyorum. haberdeyiz.com diye aratıyorum. bunu mu demek istediniz: haberdeyiz.net çıkıyor.

akahaita

0
İyinet Üyesi
Reaction score
38
Popülerite sorunu... Zaten cevap verilmiş; site adı site içerisinde geçmeli, başlıklarda da olur.
Ama 2 yılda hala aynı sorunun olması tuhaf gibi...
Google'un bu özelliğini ben sevmiyorum, çok saçma bence. Zaten kelimeyi yazarken popüler olanları sıralıyor altta, "Bunu mu demek istediniz?"e ne gerek var...

Mackenzie

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Popülerite sorunu... Zaten cevap verilmiş; site adı site içerisinde geçmeli, başlıklarda da olur.
Ama 2 yılda hala aynı sorunun olması tuhaf gibi...
Google'un bu özelliğini ben sevmiyorum, çok saçma bence. Zaten kelimeyi yazarken popüler olanları sıralıyor altta, "Bunu mu demek istediniz?"e ne gerek var...
Aynen Hocam Deli oldum Zaten Ben Arkadaşlarada tşk Ederim dediklerini Yaptım şuanda bunumu demek istediniz demiyor

KaranLik

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet google onu demek istedim sen benim yerime deseydin diyesim geliyor bazen :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5