İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Caffeine İle Kafeinli Geceler

EnkaZ

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
47
Bence konu yanlış algılanıyor daha farklı birşey bu. Spama falanda yol açacağını ben sanmıyorum.

Haklısın ama genel özetlere bakarsan şu aşamada spamcılara yol açılıyor. Tabi bide bizim bu cafein'i daha tam anlamıyla anlamışmıyız yada herşey belli mi şu etapta oda ayrı bir konu. Belkide spamcıların için yol açılıyor demek için çok erken.

Angelo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
111
Bu sıralamadan çok depolama ile ilgili bir teknolojik geliştirme olarak lanse ediliyor. Yeni içeriğin hızlı ve verimli indekslenmesi gibi. Siz hemen yeni içerik herşeyi geçecek şekilde yorumlamışsınız hadiseyi. Bunca karmaşık sıralama faktörlerinin hepsini çöpe atıp yeni içerik=iyi içerik olarak yorumlayacağını sanıyorsanız biraz yanılıyorsunuz bence. Belki yeni içeriğe önem artacak, ama binlerce diğer etkeni yok sayamazlar.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5

seo ajansı , sosyal medya yönetimi