İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

google çeki başkası alabilirmi

T

tariksucu

Misafir
ben salı günü askerdeyim ve google a doğru düzgün bir adres veremiyorum. şimdilik hold ettim ama para lazım olacak. ben askerdeyken çek oturduğum adrese gelse bunu benim yerime başkası alabilirmi?

Can

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cek zaten posta kutuna geldıgı ıcın herkes alabılır ancak kımse bozduramaz.

mavilim

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bunu müşterisi oldugun bankaya sorarsan daha iyi olur 1. dereceden yakının belki bozdurabilir.senin iznin olmak şartıyla

S

Skeleton

Misafir
eğer banka çalışanı tanıdığınız ise olabilir :) şöyle söyleyeyim, ben ilk google çekimin yüzünü bile görmeden 0 masraf ile bozdurdum.

S

SILAM

Misafir
kardesin veya aile icinden biriyle notere gidin ve benim yoklugumda butun herseyimi bu sahis islem yapabilir diye vekalet ver..biz boyle yapiyoruz tr den 1. derece aile ici akrabaya vekalet verdik mal mulk soz gecen o oluyor biz yokken..en iyi ve saglam cozum bu..

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Sanirim bir baskasinin adina ciro edersen o kisi bozdurabiliyor...

ayhan

0
Yasakli Uye
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Yurt dışı çeklerde ikinic ciroyu genelde sponsorlar kabul etmiyor ama google'da ki durumdan emin değilim :(

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5