İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Çeki İptal Ettirdim.

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
s.a. arkadaşlar

google çeklerini kırdıramadım google adsense email çekdim kırdıramadım diye çek nosunu filan yazdım miktarını. eft hesabım onaylanınca çekleri iptal edip hesabıma yatırmışlar. valla ayıpdır sölemesi kredi borçlarım vardı google hızır gibi yetişdi. belki bilmiyen arkadaşlar varsa google pub numaranızı yazın çek detaylarını yazın hesab nonuzu yazın biraz geç sürsede yatırıyorlar. artı bu fikri bi arkadaşım sölemişti bende bilmiyenler vardır diye paylaşım dedim :)

not: kayıtlı eft hesabınıza yatırıyorlar arkadaşlar. benimki öle oldu sisteme kayıtlı bi eft hesabı olması gerekdiğini düşünüyorum mantiken öle olması lazım. daha detaylı bilen varsa yazsın tam anlamıyla emin olalım.

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
madem basindan böyle bir olay gecirmissin cektigin mailide yazıverde insanlar bilgilensin. benim bildigim bu sekilde bir cok insan hazirda bekliyordur :)

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
pub-********** nolu google adsense yayıncısıyım. Check number: çek numarı 149$ tutarındaki çekinizi kırdıramadım. çek ucretinin hesabıma aktarılmasını rica ederim.

çek detayları

Check number: çekno
Client id: id no
Check date : çek tarihi

çekin içeri bu şekilde idi benden daha iyi yazabileceginize emin oldugum için yazmadım :)
tabi ben bu email çekdiğimde eft hesabımda yok idi. bana gelen emailde eft hesabını aktifleştirin filan diyordu hatta tam okumadım desem doğru sölemiş olurum.

Kasım 2007
1 Kas Çek durduruldu - kazançlar geri yatırıldı [?] US$ 149,86
27 Kas Ödeme yapıldı - ayrıntılar -US$ 250,40

madem iyi bir bilği rep istiyorum iyinetde hiç rep almadım :D gece rüyalarıma giriyor :D

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
şaka bi yana rep işin şakası arkadaşlar ne mutlu bana işinize yaradı ise o bana yeter :)

Hobichat

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
hocam o sahde pud numarası email buldum göndersem bişi olurmu :)

Cky

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
süpersin simdi oldu ;)

sayende bir cok insan googleden alamadiklari ceki bi sekilde bozduracak :p

BlackCode

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Bu arada çek kırdırmakla çek bozdurmak ayrı şeyler. Kırdırmak, tarihinden önce bir başkasına belirli bir komisyon ödeyerek paraya çevirmek; bozdurmak ise bankaya tarihinde gidip parayı almaktır. Bilginize.

leandro

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ben hem eft ile almıştım ödemeleri, çeklerin nasıl olduğunu merak ediyordum. acaba bende sonraki ödememi çek olarak mı alsam sonra bu şekilde yaparım :p
Gerçekten güzel paylaşım olmuş saoalsın ;)

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5