İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Cekleri SON Bozdurma Tarihi

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selamlar,
arkadaslar google adsense ceklerinin son bozdurma tarihi gibi bir olaylari varmi?

sunun icin soruyorum bugun subem olmayan 2 garanti bankasina gittim subene git orda cek tahahutnamesi filan doldurman lazim sonra her ay cekini gonderirsin subene onlar bozdurur dediler,benim de subem bana epey uzakta,eskiden o bolgede calistigim icin orda actirmistim da?

yapi krediye sormadim olayi aslinda henuz, birde bugun oyak ile sansimi deniycem

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
1) Akbank'ta hesabın yoksa hesap açtır - ~10 gün içinde kullanabiliyorsun paranı
2) Yapıkredi çekleri genel merkeze gönderdiği için en az 1 ay beklemek zorundasın + 15 Milyon TL çek bozdurma ücreti alınıyor.
3) Daha kolay + hızlı bozdurabileceğimiz banka bilen var mı? Garanti, Dısbank, Citybank, vb?

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
cekler 3 ay icinde bozdurulmali yoksa gecersiz oluyor. Ama google tekrar ayni ceki gonderiyor oyle birsey olunca.

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya valla yarin garantideki subeme gidicem sahsen musteri temsilcim ile goruscem halledin sunu diye baska yolu yok bu isin,buda olmazsa yapikredi

E

erotika

Misafir
bizde anne baba maaş alınca hep :D
emniyet tüm bankaları gezdi zaten babam sağ olsun tanıyor herkesi bankalarda n;)

akbank dan bozucam bende çek gelince onay verdiler geliyor çek baklalım

Majestic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Kasım ayının çeklerine onay verilmedi daha arkadaşlar 20 sinden sonra verilecek..

İyi çalışmalar..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler city bankin ankara kizilay civarinda subesi varmi,
oyak bankasi 3 haftada bozuyormus ki ordaki bayan da city banka gitsen daha iyi olur dedi, cunku bir suru islem gerekiyormus sizde de boyle mi bu isler

G

guajira

Misafir
AkrepList' Alıntı:
beyler city bankin ankara kizilay civarinda subesi varmi?

kızılay'dan sıhhıye'ye giderken sağ tarafta bir city bank şubesi vardı. zaten ankarada başka şubesini de görmedim.

bedavaonline

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Garanti Bankası'na zamanında cj.com çeki vermiştim ve bir sürü formalite ile uğraşmıştım!
Sonun da çeki bozduramadılar ve üstüne üstlük bozamadıkları çek için 6 milyon tl. de masraf kesmişler.Acayip sinirlendim ve genel müdürlüğe kadar şikayet ettim.Sonuç; Bu bankada prosödür böyleymiş.
Ben de aynı gün için de hesabımı Akbank'a taşıdım ve 15 gün içinde çekimi masrafsız bozdular. Sadece geçen gün, bravenet çekinde sorun çıktı.Yoksa Akbank bu konu da çok ii.Müşteri hizmetlerinde ki görevliye çeki verip çıkıyorum, 1 ay için de para hesabımda oluyor. :)

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ya misal city banka versek ceki bozmazlar mi aninda cek onlarin bankasindan cunku???????

ben oyak banktan baslattim sureci bakalim 3 hafta filan dediler neler olucak gorucez

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5