İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Ceklerinde Siftah yaptim BEYLER

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
evet bugun ilk cekim geldi arkadaslar,umarim devami da gelir,simdi bakalim bankalarda nasil bozdurcaz.ufak bir meblaga geldi bana valla soran olursa.
22 sinde onay bugun elimde oldu 12 gunde filan ankarada, guzel bence valla

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
beyler bu arada cek nasil birsey diye merak edenelere sunu soyleyeyim aha boyle kocaman carsaf gibim A4 kagitta bir cek bu olay. kredi karti ekstresine de benezeyen birsey acikcasi,scan mat et demeyin sakin yassaaakkk cunku.ama anlatabildim sanirim az biraz durumu.hatta oyle gondermislerki su filan degse bir kosesine zarfin mahvolacak yani cek.bizim bankalarin hesap ekstre zarflari bile bundan kalin,ama sanirim adamlar dagitima guvenimisler:)))

hotweb

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
beyler bu arada cek nasil birsey diye merak edenelere sunu soyleyeyim aha boyle kocaman carsaf gibim A4 kagitta bir cek bu olay. kredi karti ekstresine de benezeyen birsey acikcasi,scan mat et demeyin sakin yassaaakkk cunku.ama anlatabildim sanirim az biraz durumu.hatta oyle gondermislerki su filan degse bir kosesine zarfin mahvolacak yani cek.bizim bankalarin hesap ekstre zarflari bile bundan kalin,ama sanirim adamlar dagitima guvenimisler:)))

Tebrikler:) daha cok coook kazanman dilegiyle,

M

malatyasporlu

Misafir
biri bu forum da tarattırmıştı ama dur bi arayayım...

M

malatyasporlu

Misafir
buyrun google çeki :)

aha da bu

googlecek.jpg

M

malatyasporlu

Misafir
zaten ben o arkadaşınkini vermedim onunkini nasıl vereyim :) merak edenlere koydum sizede iyilik yaramıy yav... iyinette adsense başlığı altında bu çeki aramak kolay mı ? :)

:p

E

erotika

Misafir
:D tamam malatyalı ama..

bende var dı zaten çek in fotosunu çektim çerçeveleyecem bide :p :D

hdogan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Puhaha :) Sonra kurallara aykırı diye kapatmasınlar çerçeve yaptırınca?

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
selam beyler,

o cek bana ait degil, ben cek de yayinlamam zaten.
ama ona benzer birsey cek olayi tabi o cekin alt kismi zaten birde ust kismi var.

simdi yarin bankaya gidicem bozdurmaya da ne desem bankaya aha da bozdurun mu desem yardimci olacak varsa banka olaylarinda sevinirim.

valla bende fotosunu cektim cekin dursun bir kosede sonra lazim mazim olur dimi:)))

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
selam beyler,

o cek bana ait degil, ben cek de yayinlamam zaten.
ama ona benzer birsey cek olayi tabi o cekin alt kismi zaten birde ust kismi var.

simdi yarin bankaya gidicem bozdurmaya da ne desem bankaya aha da bozdurun mu desem yardimci olacak varsa banka olaylarinda sevinirim.

valla bende fotosunu cektim cekin dursun bir kosede sonra lazim mazim olur dimi:)))

Kambiyo servisi olan biraz büyük bir Akbank şubesine git.
(yenişehir şubesi tadilatta galiba Kızılay YKM yanındaki şubede de vardır)

kambiyo servisi çeki alıp ücretsiz tahsil ediyor.

(bu arada bir maillerine bak mail attım sana [email protected] dan ,özel mesaj atamadım. (msj kutusu dolu diyor.)

Saygılar..

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
mesaj kutum dolu degil gerci ama kontrol ederim

ben kizilaydaki YKB yada garantiye gitmeyi dusunuyorum

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
mesaj kutum dolu degil gerci ama kontrol ederim

ben kizilaydaki YKB yada garantiye gitmeyi dusunuyorum

olabilir tabii, ama Akbank biraz geç getirse de para almıyor. Meblağ 300'den fazla ise tabii en hızlı getireni tercih etmelisin..

Saygılar...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
aslinda meblag cok ufak:)) yani minumum odeme miktarina yakin ama olsun para paradir ve ilk defa boyle bundan sonra daha da artar işallah,hilesiz bu kadar oluyor:))

ReferXchange

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
AkrepList' Alıntı:
aslinda meblag cok ufak:)) yani minumum odeme miktarina yakin ama olsun para paradir ve ilk defa boyle bundan sonra daha da artar işallah,hilesiz bu kadar oluyor:))

O zaman bence en iyisi Akbank.
Bir keresinde 23$ bozdurdum 40 gün sonra açtırdığım hesabıma yatmıştı.
'0' masrafla.
tavsiye ederim.

Ayrıca,
"emeksiz istemek dermansız derttir" der Aşık Veysel, Bazen benim de bu sözü unuttuğum ve sıkıntı çektiğim olur :)
Sen emek vermişsin ve hilesiz bu kadarını kazanmışsın;
umarım en kısa sürede aldığın çeklerin sağ tarafına "0" lar eklenir...

Saygılar...

AkrepList

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
iyiniyetli her mesaja tesekkurler arkadaslar, benim amacim sitelerimden surekli olarak ufak da olsa bir gelir gelmesi,ayrica hile yapmadigim surece hitlerimin de artacagindan ve kazancimin da git gide artacagina hic suphem yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5