İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google chomre yıladığım bağlantıyı yeni sekmede açıyor

FARUK14

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba ,
Chomre ile internette gezinirken yeni fark ettim bu sorunu önceden yoktu. Tıkladığım bir şey yeni sekmede açılıyor otomatik olarak. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim ? Ccleaner ile çerezleride sildim fakat düzelmedi bu sorun

Psycadelic

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Arkadaşlar merhaba ,
Chomre ile internette gezinirken yeni fark ettim bu sorunu önceden yoktu. Tıkladığım bir şey yeni sekmede açılıyor otomatik olarak. Bu sorunu nasıl düzeltebilirim ? Ccleaner ile çerezleride sildim fakat düzelmedi bu sorun

ben uzunca yaptığım işlemleri anlatayım. bu ve benzeri sorunlar için şunlar önerilmiş

1- Programlarda V9 adından toolbar programı var kaldır ---> BENDE YOK

2- Chrome uzantılarda bir eklenti var onu kaldır ---> kaldırdım değişiklik olmadı.

3- chrome sağ tıklayıp özelliklerden hedef klasörde gereksiz uzantıları sil ---> bende böyle bir şey de yok

4- kayıt defterinden v9 olarak arat çıkan değerleri sil ---> aramada sadece IE için çıkıyor ve sildim gene değişiklik yok

5- Ayarlar kısmındaki başlangıç bölümündeki başlangıç bölümünü düzelt ---> google ayarları ve benim meselem yeni sekmede açılan sayfaya müdahale edememek

6- Adres satırının arama bölümü ile de bir sorunum yok

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5