İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google Chrome Canary ile tanışın!

abuz89

0
İyinet Üyesi
Reaction score
34
Eğer yeterince cesurum diyorsanız, Google sizi yeni tarayıcısını test etmeye çağırıyor...

Birçok internet tarayıcısı var ve herkes kendisine göre güzel ya da kullanışlı olanı seçiyor. Google'sa hali hazırda elinde bulunan Chrome'dan sonra bir de Canary isminde bir tarayıcı geliştirdi. Daha doğrusu Canary, hesapta olmayan, farklı bir Chrome sürümü olarak değerlendirilebilir.

Herhangi bir şekilde ana tarayıcınız olmak gibi bir derdi olmayan Canary, tamamen deneysel bir çalışma. Geçen hafta Chromium blog'da duyurulan tarayıcı, pek fazla rağbet görmeyince yeniden insanların beğenisine sunuldu.

Google Canary'i denemek için deneyimli ve cesur testçiler peşinde. İnternetişlem deniyor ve bu konuda testçilerden yardım bekliyor. Eğer siz de yeterince cesursanız, Chrome'un Canary sürümünü buradan indirebilirsiniz. Ama tekrar hatırlatalım, Google'ın da belirttiği gibi, bu tarayıcıyı sadece "yeterince cesur olanlar" denemeli.

Canary sürümü sadece Windows için mevcut ve hiçbir şekilde varsayılan tarayıcı olarak atanamıyor. Söylentilere göre Google, önümüzdeki 6 hafta içerisinde Canary'nin stabil bir sürümünü indirilmeye sunabilir.
devi sistemi sürekli güncelleyerek üzerinde birçok farklı

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
cesurlukla ne alaka anlıyamadım ?

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
Aha logosu bu:
canarylogo.jpg

Aha bu da içerden görüntü:
canary.jpg

Chrome kullananlar farkını söylerse sevinirim.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
86
ben hala cesaret kısmını çözemedim yahu

ozanTi

0
İyinet Üyesi
Reaction score
88
beni çok heyecanlandıran kalpten gönderecek yahut cesaretimi sınayacak bir şey olmadı. Chrome edinmiş oldum o kadar.

Scap

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Türkçe tercüme edilince o cesaret kısmı fazla öne çıkmış. Deneme sürümü haberiniz olsun demek istiyorlar.

Darkart

0
İyinet Üyesi
Reaction score
54
Browser da açık dolu demek ki üstüne basa basa cesur lara çağrı yaptığına göre :D

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5