İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google çoştu

X

Xman

Misafir
Yeni siteler için normal bir olay google bunu hep yapar heveslendirmek için ilk başlarda bi coşturur, 20 gün sonra bugünkü gibi hızlı indexlenip üst sıralarda çıkmayacaksın ;)

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
malesef rekor sende değil :)

yeni açtığım site 5dkda indexleniyor :D

yeni açtım ne link değişimi yaptım ne birşey google a kayıt ettim o kadar :D aynı 2 siteyi gönderdim googlea birini indexliyor diğeri bekliyo :p

Kapışalım mı aynı anda içerik ekleyelim kim daha önce çıkcak :p :D

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Çoğu siteler de zaten 3-5 dakkida listeleniyor. Google sanırsam robotlarını çoğaltmış. Gerçi bir açıklama falan da yayınlanmadı ama gerçekten Google işini biliyor.

Bu arada birde bu Webmaster Araçları var Google'da. Hızlarında oynama yaparsanız biraz daha hızlı indexlenebilirsiniz.

draga

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
Çoğu siteler de zaten 3-5 dakkida listeleniyor. Google sanırsam robotlarını çoğaltmış. Gerçi bir açıklama falan da yayınlanmadı ama gerçekten Google işini biliyor.

Bu arada birde bu Webmaster Araçları var Google'da. Hızlarında oynama yaparsanız biraz daha hızlı indexlenebilirsiniz.

yok hocam yeni olduğu için kıyak geçiyor arada bi böyle her siteye yapıyor sonra normale dönüyor :)

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Benimki 2 sene olacak. En azından bana kıyak çekemez kardeşim :) Google ayağıma kapansa bile bir sayfa adresimi bile vermem ama ne yapayım üzülüyorum sonra siteye kimse girmiyor diye :(

Unyesil

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
ordaki 3 dakika senin yazıyı yazdıktan sonra geçen 3 dakika değil :D google'ın siteni indexledikten sonra geçem 3 dakika diye biliyorum ben.

Yok hocam dikkat ettim ben o hususa. İlk yazım 30 dakikada indexlendi. Zamanı zamana tutuyor. En azından benim sitem için tutuyor. Ayrım gayrım var mı bilemem :)

Maviksir

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
Rekorum 2 dk ama maalesef resim çekemedim konuyu açtım hemen ardından google gelişmiş aramasından sitemi yazdım ve zaman olarak 24 saati seçtim başladım tıklamaya ve 2 dk sonra google,daydı :)

likable

0
İyinet Üyesi
Reaction score
0
bu doğal bir şey wp yada salam seo lu php ise 5 10 için index liyor benim wp de 2 3 dk index liyor 7 8 saat için de actıgım sayfa da 1 sayfa cıkıyor wpturkiye biliyor gördü.
Hata Kendisi Seo ayarında yardımcı olmuştu.

NeFuSa

0
İyinet Üyesi
Reaction score
15
bu doğal bir şey wp yada salam seo lu php ise 5 10 için index liyor benim wp de 2 3 dk index liyor 7 8 saat için de actıgım sayfa da 1 sayfa cıkıyor wpturkiye biliyor gördü.
Hata Kendisi Seo ayarında yardımcı olmuştu.

Salam Seo nedir?
İlk defa böyle bir terim duyuyorum, daha neler duyacağız bakalım.

peep

0
İyinet Üyesi
Onaylı Üye
Reaction score
87
sağlam demek istemiştir harf eksikliği

LordSebo

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Oyun oyna kelimesinden yola çıkarsak çoğumuz oyun oynamayı severiz. Size bir oyun sitesinden bahsetmek isterim. Flash Oyun Sitesi. Sitede oyun oyna yabilirsiniz. Flash Oyun oynamayı seviyorsanız içindeki yüzlerce flash oyundan kendinize göre mutlaka beğeneceksiniz. Oyun severlerin değişmez adresi olmaya aday bir site www.flashoyunsitesi.com . Macera Oyunları severler bu kategoride yüzlerce macera oyununu oynayabilir.Aksiyon Oyunları seven arkadaşlarımızda linkten kendilerine yeni oyunlar beğenebilir ve başından kalkamayacağınız aksiyon dolu dakikalar yaşayabilirsiniz. Dövüş Oyunlarısevmeyenimiz yoktur sanırım. Birilerini karşımıza alıp gövmek. Oyun oynamayı seviyoruz ve oyun oynuyoruz. Kız Oyunları bölümünde ise bayan kullanaıcılar için giydirme oyunları yemek oyunları giysi yada döşeme oyunları bulabilirler. Dedikya sitede 7 den 70 e herkez için bir şeyler var. Oyunlar hakkında ilgisi olan arkadaşlarımız siteyi mutlaka sık kullanılanlara eklemeleri gerekiyor diyorum. Spor Oyunları kısmında ise arkadaşlarınızla zevkli spor oyunlarından futbol basketbol tenis gibi sizi sürükleyici oyunlardan birini seçip online olarak oynayabilirsiniz. Kategoriler ise şu şekilde: Ana Sayfa Aksiyon Oyunları Beceri Oyunları Dövüş Oyunları Komik Oyunlar Kız Oyunları Macera Oyunları Spor Oyunları Yarış Oyunları Zeka Oyunları Videolar Download Youtube İndir Sizde sitede kendinize uygun olan oyunu bulup oynayabilirsiniz. Son çıkan oyunlar flash versiyonlarını oynamak isterseniz www.flashoyunsitesi.com birebir. ingilizcede play games diyoruz ama ben size bu sefer oyun oynayın diyorum. Haydi çocuklar doya doya oyun oynayın. Çünkü çocukluk dönemleriniz tekrar gelmeyecek. Oyun oynarken site ismini arkadaşlarınıza da söylemeyi unutmayınız. Şimdiden iyi eğlenceler. Hoşçakalın. Oyun Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle.

bunu da yayımlar mısın :)

Ozcan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
59
Oyun oyna kelimesinden yola çıkarsak çoğumuz oyun oynamayı severiz. Size bir oyun sitesinden bahsetmek isterim. Flash Oyun Sitesi. Sitede oyun oyna yabilirsiniz. Flash Oyun oynamayı seviyorsanız içindeki yüzlerce flash oyundan kendinize göre mutlaka beğeneceksiniz. Oyun severlerin değişmez adresi olmaya aday bir site www.flashoyunsitesi.com . Macera Oyunları severler bu kategoride yüzlerce macera oyununu oynayabilir.Aksiyon Oyunları seven arkadaşlarımızda linkten kendilerine yeni oyunlar beğenebilir ve başından kalkamayacağınız aksiyon dolu dakikalar yaşayabilirsiniz. Dövüş Oyunlarısevmeyenimiz yoktur sanırım. Birilerini karşımıza alıp gövmek. Oyun oynamayı seviyoruz ve oyun oynuyoruz. Kız Oyunları bölümünde ise bayan kullanaıcılar için giydirme oyunları yemek oyunları giysi yada döşeme oyunları bulabilirler. Dedikya sitede 7 den 70 e herkez için bir şeyler var. Oyunlar hakkında ilgisi olan arkadaşlarımız siteyi mutlaka sık kullanılanlara eklemeleri gerekiyor diyorum. Spor Oyunları kısmında ise arkadaşlarınızla zevkli spor oyunlarından futbol basketbol tenis gibi sizi sürükleyici oyunlardan birini seçip online olarak oynayabilirsiniz. Kategoriler ise şu şekilde: Ana Sayfa Aksiyon Oyunları Beceri Oyunları Dövüş Oyunları Komik Oyunlar Kız Oyunları Macera Oyunları Spor Oyunları Yarış Oyunları Zeka Oyunları Videolar Download Youtube İndir Sizde sitede kendinize uygun olan oyunu bulup oynayabilirsiniz. Son çıkan oyunlar flash versiyonlarını oynamak isterseniz www.flashoyunsitesi.com birebir. ingilizcede play games diyoruz ama ben size bu sefer oyun oynayın diyorum. Haydi çocuklar doya doya oyun oynayın. Çünkü çocukluk dönemleriniz tekrar gelmeyecek. Oyun oynarken site ismini arkadaşlarınıza da söylemeyi unutmayınız. Şimdiden iyi eğlenceler. Hoşçakalın. Oyun Sitemizde iyi vakit geçirmeniz dileğiyle.

bunu da yayımlar mısın :)

çok güzel yazmışsın tebrik ederim :D elbette.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5