İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google da 164 k sayfa ve düşüş

A

ahmad

Misafir
Googlede 164k sayfa var fakat bu 70k civarında iken siteye ortalama 4 -5 k ziyaretçi geliyordu bir güncelleme oldu ve sayfa sayımız 164 k lara çıktı sonra sitenin hiti 500 1000 lere düştü ,,
site forum sitesidir sizce neden bu şekilde bir düşüş yaşıyoruz ve nasıl düzeltebiliriz..

annudora

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
bu verdiğin link adresinde pek verim alamadım bir şey mi ima etmeye calıstın anlamadım acıklarmısın...

Anlaşılmıycak durum yok - ima da yok tabi ki :) AYNI DERTTEN muzdarip biri olarak ben de konu açmıştım demek istedim. Dalgalanma olması muhtemel - ama indexler de siliniyor olabilir veya bazılarına göre PAGE RANK güncellemesinin yaklaşmasından kaynaklanıyor olabilir miş - datacenterlar vs. güncelleniyor gibisinden.

Sport

0
İyinet Üyesi
Reaction score
3
benim bir sitede hitler 2000 den 100 e düştü. index sayısı aynı.

umarım geçici bir durumdur.

A

ahmad

Misafir
site su an pr2 oldu ve google de sayfa sayısı 170 K oldu hit 125 lere kadar indi bu nekadar bu şekiklde gidecek anlamıs değilim neden kaynaklanıyor nasıl bir çözüm önerirsiniz..

erdjan

0
İyinet Üyesi
Reaction score
1
Inanin bu cogu kisinin canini yakti. Benimkinide .

Neden oldugunu bilmiyorum bayagi br forum gezdim sorunu anlamisda degilim . Pek bilgi olan var mi onuda bilmiyorum..

Sorunu tam olarak neden oldugunu bilsek bir onlem alabilseydik cok iyi olucak.

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5