İyinet'e Hoşgeldiniz!

Türkiye'nin En Eski Webmaster Forum'una Hemen Kayıt Olun!

Kayıt Ol!

Google da Çıkma Sayfasında Gerileme

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Arkadaşlar mesela google da xxxxxxx konusunda ilk sayfada çıkarken veya yeni bir başlık açtıgında o başlık altında direk ilk sayfada sana yer verirken birden
o yeni açtıgın konuları neden almamaya başlar ?
indexleme gerçekleşiyo fakat çıkma oranı ilk sayfada iken 3 4 hatta daha geri sayfalara düştü neden olabilir ? :uyku:

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Yeni açılan konularınız özgün müdür? Hit oranınız düştü mü? Bir çok olasılık var şimdi.

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
Özgünlük bakımından şöyle içerigini kendim elle yazıyorum ama bi ara yogunluktan kopyala yapıştır yaptım 2-3 gün
güncel konular blog u işte seda sayan,maç özetleri ,burçlar videolar falan
birde tema degiştirdim hit kaybı oldu eskisi ne döndüm hala geri düzelmedi ...
adsznt.png

çok aşırı düşüş degilmi ?

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Sitenizde zararlı bir yazılım kodlama filan olmasın sakın? Veya örümcekleri zor duruma sokacak bir şey? Açıkçası ilginç yani yuh yani misal bilmem 1000000 kaçtan kaça düşmüş kritik birşey var gibi sezinliyorum.

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
gittilçe dibe dogru gidiyor sadece yaptıgım 1 hafta kadar önce tema degişikligiydi..
tema degişikligi uyum süreci derken 3-4 gün bekledim indexlemem kesildii
aynı temaya geri dönüş yaptım bu sefer indexlemem geri geldi fakat sayfalarda çıkma oranım çok fazla geri düştü :s

ne yapmammı önerirsiniz ? mesela aşk konusunda ilk sayfada iken birden 3 teyim şuanda :S

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
gittilçe dibe dogru gidiyor sadece yaptıgım 1 hafta kadar önce tema degişikligiydi..
tema degişikligi uyum süreci derken 3-4 gün bekledim indexlemem kesildii
aynı temaya geri dönüş yaptım bu sefer indexlemem geri geldi fakat sayfalarda çıkma oranım çok fazla geri düştü :s

ne yapmammı önerirsiniz ? mesela aşk konusunda ilk sayfada iken birden 3 teyim şuanda :S

Sizi anlıyorum fakat airweb isimli arkadaş bayaa bir bilgili bu konuda kendisinin takipçisi olmanızı öneririm :)

BlackThorn

1
İyinet Üyesi
Reaction score
49
Site adresiniz nedir? Bir ekler misiniz biraz bakalım ne var ne yok :)

DarKWoLF

0
İyinet Üyesi
Reaction score
2
site kendini topladı yazstan 1 k gördüm sonunda

Türkiye’nin ilk webmaster forum sitesi iyinet.com'da forum üyeleri tarafından yapılan tüm paylaşımlardan; Türk Ceza Kanunu’nun 20. Maddesinin, 5651 Sayılı Kanununun 4. maddesinin 2. fıkrasına göre, paylaşım yapan üyeler sorumludur.

Backlink ve Tanıtım Yazısı için iletişime geçmek için Skype Adresimiz: .cid.1580508955483fe5